Moc Podsvesti - Dzozef Marfi

Član
Učlanjen(a)
07.01.2012
Poruka
4
Aha, pa dobro, to su vasa misljenja, ali verujem da ima i druge strane koje ne misle da je cisti marketing, ali tebe niko ne tera da je citas ako ne zelis tako da ne vidim kako je to marketing... @GorillazUnit Znaci da nisi ni razumeo o cemu knjiga uopste govori...:)
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2013
Poruka
8
Citala sam tu knjigu i smatram da nije marketing vec poruku treba dublje shvatiti jer je povezena sa duhovnoscu,,,
 
Učlanjen(a)
15.03.2013
Poruka
16
Moc podsvesti je sjajna knjiga, s obzirom da je osnova podsvest, kao bankovni racun, koji se puni. Podsvest se puni ili hrani dobrim informacijama, kao sto se bankovni racun puni novcem. Puno dobrih informacija, puno malih pobeda dovodi do velike pobede. Knjigu sam pre dva meseca poklonio jednoj, meni dragoj osobi. Preporuka za ovu knjigu.
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2013
Poruka
8
ja sam skoro poceo da citam tu knjigu i skroz je OK za sada, sa originalnim idejama i porukom
i sigurno nije marketing
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2013
Poruka
8
Procitala sam knjigu Moc podsvesti. To je jedna dobra i poucna knjiga,svakom bi je preporucila da je procita ako treba i par puta.Posto sve polazi od nas samih i nasih misli, kako mislimo i radimo tako nam se i vraca.
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2009
Poruka
13
Problem u knjizi je što stalno ponavlja jednu te istu stvar, kao i 99% drugih self-help knjiga.
 
Natrag
Top