Mika: “Ne voleti” je Miloševo srednje ime!

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Mika: “Ne voleti” je Miloševo srednje ime!

Mika-Dvor1.jpg

Mika Kostić: Bojanić je dobar za šou, ali ne za zdravlje ljudi oko njega!​

Morala je da napusti kraljevstvo, a kad se vratila u realni svet, sačekala ju je vest da će Miloš i Maja pred sudom odgovarati zbog antisemitizma, koji su ispoljili u raspravi s njom.

S obzirom na to da si delom Jevrejka, kako si se osećala kad su rekli da ne vole Jevreje?

“U početku loše, ali kasnije sam shvatila da je “ne voleti” Miloševo srednje ime. Bojanić je možda dobar za šou, ali nisu za zdravlje ljudi oko njega. Ako je ušao u “Dvor” besplatno, dakle iz zadovoljstva, onda njegovom dijagnozom mora da se pozabavi neko kompetentniji od mene.”

Tomo Zorić je najavio tužbu protiv Maje i Miloša zbog govora mržnje.

“Ako me budu zvali da posvedočim, to ću i učiniti, ali nemam tu ništa novo da dodam, jer se sve videlo na snimku. U želji da me pobede i uvrede, malo su se preigrali i udarili po Jevrejima.”

Njima dvoma sada preti zatvorska kazna. Misliš li da su je zaslužili?

“O njihovoj krivici odlučiće nadležne institucije. Ili što je Bojanić rekao – narod sve vidi! E sad će narod i da mu presuđuje! U svojoj samouverenosti zaboravio je da postoji neko ko sve vidi, a to je Bog!”

Da li bi im oprostila?

“Nemam šta da im opraštam. Rekli su šta su rekli, a šta su mislili, oni najbolje znaju. Miloš je pomalo zloupotrebio Maju. Bez nje bi bio jedinka koja svoju prljavu igru ne bi mogla da razvije, a ovako je imao kome da poveri da loše poteze radi umesto njega. Maja je Miloševa kolateralna šteta!”

Kakvi su tvoji planovi posle “Dvora”?

“Nastavljam sa svirkama sa svojim Bla, bla bendom. Imamo brojne ponude za klubove, firme, proslave, svadbe, privatne žurke, a radujem se što sredinom aprila imamo nastup u Dubaiju! Spremam pesme za svoj solo album na srpskom jeziku i već sam dobila ponudu da ga snimim za “Siti rekords”, ali pripremam i pesme na engleskom, koje planiram da objavim u Britaniji. Postoje velike šanse da se nađem i na sledećem Sanremu.”

Izvor: Kurir
 
Natrag
Top