microsoft račun prijava

Član
Učlanjen(a)
04.10.2010
Poruka
20
Pozdrav imam jedan problem i nemogu da ga riješim sam , prvo želim da se zahvalim svima koji su mi pomagali do sada rješiti moje probleme veliko hvala , naime moj problem je sa microsoft računom zaboravio sam lozinku i nemogu se prijavit da pregledam poštu , pokušao sam da idem regularno preko pomoći koju nudi mikrosoft za zaboravljene lozinke ali bez uspjeha jer kada ukucam svoju e-mail adresu dobijem odgovor da tu adresu ne poznaje servis i tako u krug , a u svemu tome nemogu se prijaviti ni na fejs jer sam i tu lozinku zaboravio u stvari bile su obe zapisane na papiru a taj sam papir izgubio držo se ja one ;pametan piše budala pamti ;a volio bih da vratim svoj profil ne bih da pravim novi pomozite mi da ovo riješim. Hvala unaprijed na eventualnim odgovorima !:tease:
 
Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruka
129
Pozdrav imam jedan problem i nemogu da ga riješim sam , prvo želim da se zahvalim svima koji su mi pomagali do sada rješiti moje probleme veliko hvala , naime moj problem je sa microsoft računom zaboravio sam lozinku i nemogu se prijavit da pregledam poštu , pokušao sam da idem regularno preko pomoći koju nudi mikrosoft za zaboravljene lozinke ali bez uspjeha jer kada ukucam svoju e-mail adresu dobijem odgovor da tu adresu ne poznaje servis i tako u krug , a u svemu tome nemogu se prijaviti ni na fejs jer sam i tu lozinku zaboravio u stvari bile su obe zapisane na papiru a taj sam papir izgubio držo se ja one ;pametan piše budala pamti ;a volio bih da vratim svoj profil ne bih da pravim novi pomozite mi da ovo riješim. Hvala unaprijed na eventualnim odgovorima !:tease:

Udjes u browser i vidis koji je e mail i lozinka.
Ako koristis Mozilu onda ide Tools-Option-Security-Saved passwords
 
Učlanjen(a)
26.06.2015
Poruka
103
Ako si siguran da je mail koji kucas potpuno tacan odradi ovo. Hotmail brise neaktivne accounte posle nekog vremena tako da sve sto treba da uradis je napravis novi sa istim korisnickim imenom, posle toga ces moci da odes na FB kliknes forget password i na novo napravljeni mail sa istim korisnickim imenom dobiti pristup.

Dosta njih napravi mail samo za FB registraciju koji nikada vise ne koristi pa ova fora sa pravljenjem novog accounta jer je stari obrisan radi, a da ne pricamo o tome koliko je i rizicno zbog toga sto uvek nekom moze pristupiti vasem nalogu.
 
Natrag
Top