Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Microsoft Office 2010,2007- Instalacija,aktivacija,stari meni.

Diskusija u 'Video Tutorijali' započeta od boki71, 13.01.2012.

1. boki71

boki71 Uz duplu Anu... Administrator

Zahvala:
    34.069
    Pol:
    Muški

Microsoft Office 2010, kodnog naziva Office 14, je programski paket za Microsoft Windows operativne sisteme i naslednik je paketa Microsoft Office 2007. Donosi brojna poboljsanja kao sto su formati datoteka i poboljsani korisniki meni. Office 2010 ne podrzava Windows XP Professional x64 Edition.U prodaji je od 15.6. 2010.
    Office 2010 prvi donosi besplatne web aplikacije i to Word, Excel, PowerPoint i OneNote, koje se otvaraju unutar popularnih web browsera (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome i Apple Safari). Verzija Office Starter 2010 zamjenjuje oslabljeni paket Microsoft Works, a trenutno se razvija i Office Mobile 2010 za mobilne uredjaje koji koriste Windows Mobile 6.5 i Windows Phone 7.

Microsoft Office 2010 ima poboljsanu podrsku za ISO/IEC 29500:2008, međunarodni standardni Office Open XML (OOXML) datotečni format,Office 2010 podržava OpenDocument Format (ODF) , standard konzorcija OASIS.

Novine su poput alata za hvatanje slike ekrana, zaštitni mod dokumenta, novi SmartArt predlošci i dozvole autora teksta. Promienjen je i Ribbon, meni koje imaju svi Office programi, uključujući Office Outlook, Visio, OneNote, Project i Publisher. Office programi usklađeni su s Windows 7 sastavom i imaju tzv. Jumplist - listu linkova za brzi pristup važnim stvarima za određenu aplikaciju baš kao i Windows 7 OS.

Neke važnije osobine:

* Zanimljivi dokumenti i prezentacije. PowerPoint 2010 prezentacije možete upotpuniti video isečcima, fotografijama i novim efektima

* Kombinovanje u radu.Outlook 2010 s novim Outlook Social Connectorom omogućava da vaša produktivnost ostane na razini, ali i da poboljšate svoje društvene i poslovne veze. Autorstvo većeg broja korisnika u programima Word, PowerPoint i OneNote omogućuje bolju saradnju na idejama i informacijama.

* Obavljanje posla s bilo koje lokacije. Uz OfficeWeb Apps korisnici ne moraju biti za svojim računarom da bi radili na dokumentima – mogu ih spremati direktno iz Office 2010 programa na Windows Live SkyDrive, zatim ih pregledavati i uređivati direktno iz web preglednika te deliti s drugima. Office Mobile 2010 korisnicima omogućuje da u svakom trenutku brzo pregledaju ili urede dokumente dok su u pokretu. Dokumenti izgledaju jednako i na isti način su oblikovani na svim računarima, telefonima i web preglednicima, što omogućuje postizanje očekivanih rezultata jer izgled ne zavisi o uređaju na kojem korisnik trenutno radi.

* SharePoint Server. Po uzoru na Web 2.0 paradigmu Microsoft je postavio server za web izdavalastvo.

Programi paketa Office 2010

* Microsoft Access 2010
    * Microsoft Excel 2010
    * Microsoft InfoPath 2010 (samo u Professional Plus)
    * Microsoft OneNote 2010
    * Microsoft Outlook 2010
    * Microsoft PowerPoint 2010
    * Microsoft Publisher 2010
    * Microsoft Office Communicator 2010 (samo u Professional Plus)
    * Microsoft SharePoint Workspace 2010 (samo u Professional Plus)
    * Microsoft SharePoint Designer 2010 (besplatno, skida se s Interneta)
    * Microsoft Word 2010
    * Microsoft Visio 2010 (izvan paketa Office 2010)
    * Microsoft Project 2010 (izvan paketa Office 2010)

Provereno radi......

:download:

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

INSTALACIJA,STARI MENI,RASPAKIVANJE....

Video tutorijal obuhvata kompletno raspakovanje Microsoft Office 2010 iso fajla ,kompletnu instalaciju,postavljanje starog menije .....

U folderu se nalaze alati...

-PowerIso - alat za narezivanje i raspakivanje office
    -Office aktivatori -ako zatrebaju za aktiviranje istog
    -Classic Menu for Office 2007,2010 alat za postavljanje starog menija
    -Video tutorijal komplletnog procesa raspakivanja,instalacije,postavljanja starog menija....

Kod:

MICROSOFT OFFICE 2007

Microsoft Office 2007 koji sam koristio jakoooo dugo,u iso formatu je a serijski broj se nalazu u atachu...Provereno radi a nacin instalacije je potpuno isti kao i za office 2010 ,stim sto na samom pocetku zatrazice vam upisivanje serijskog broja....

Kod:

Dodate datoteke:

• serijal.txt
      Veličina datoteke:
      30 bytes
      Pregleda:
      288
  2. danieladani

danieladani Član

Zahvala:
    0
    hvala vam bas mi je bilo ovo potrebno, pozzzzzzzzzzz

3. mirjanazagreb

mirjanazagreb

Zahvala:
    0
    odlične stranice za samostalno učenje.
    pozdrav

4. danieladani

danieladani Član

Zahvala:
    0
    pozz, probala sam na novom lp topu da instaliram microsoft office 2010, ali kada sam ga skinula u obliku rara neznam sada kako da ga instaliram, na starom sam bez problema li sada neznam kako da ga otvorim jer idem na extract here ili ???
    Pleaseee pomozite mi

5. bojke21

bojke21 Član

Zahvala:
    7
    Ajde napravi tutorijal za Office 2003..

6. radesd

radesd Član

Zahvala:
    0
    Ne radi linkovi,postavi nove za office 2010.hvala

7. edinsarajevo

edinsarajevo Član

Zahvala:
    1
    ne rade linkovi, molim vas ako moze da ih uploadujete. hvala

acoprpic se ovo sviđa.
  8. boki71

boki71 Uz duplu Anu... Administrator

Zahvala:
    34.069
    Pol:
    Muški
    Zamenjeni linkovi......

acoprpic se ovo sviđa.
  9. hej haj

hej haj

Zahvala:
    0
    Ne radi link za tutorial, mozes li opet da postavis? Hvala

10. almiric11

almiric11

Zahvala:
    1
    imas na yooutubu ja msm ukucaj almir7356 i imaju tutorijali bar su prije bili opt vidi

acoprpic se ovo sviđa.

Preporučite stranicu