Microsoft Edge

Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Kako Vam se cini novi browser iz Microsofta? Probao i na prvi utisak nije los jedino sto jos uvek nisu dostupni dodaci za njega, ali bi trebalo uskoro da se pojave.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Mene je iznerviralo to sto Edge kao i gotovo sve drugo sto ide uz 10-ku ne moze ni da se startuje ako iskljucim UAC. Van pameti. Ostaje OS nabijen kojekakvim MS glupostima a nijedna ne moze da se pokrene. Browser kao i sve drugo sto sam instaliram naravno radi normalno.
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Sto se pomenutog browsera tiche imam samo reci hvale za isti, Win 10 koristim od januara ove godine josh dok je bio u Insider programu I browser se zvao Spartan pre par meseci kada je stigao update za Win 10...Opera na Win 10 radi isto dobro, dok Chrome I Firefox uzasno sporo podize I kochi :D
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Mene je iznerviralo to sto Edge kao i gotovo sve drugo sto ide uz 10-ku ne moze ni da se startuje ako iskljucim UAC. Van pameti. Ostaje OS nabijen kojekakvim MS glupostima a nijedna ne moze da se pokrene. Browser kao i sve drugo sto sam instaliram naravno radi normalno.
Kod mene je to iskljuceno i sve normalno radi.
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Pre par dana "dok sam jos koristio Win10" kod EDGE-a me nerviralo to sto nisam mogao ucitati bookmark sa Firefox-a.
resenje :
instalirati Chrome, ubaciti bookmark iz FF, pa onda iz Edge-a ucitati favorites sa Chrome-a, pa deinstalirati Chrome.
Bookmarkovi su bili ucitani u EDGE ali obrnutim redosledom ???
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
wkivk4.png
kod mene je to ovako namesteno. Pored toga sto nema dodatke primetio sam da uopste ne prepoznaje javu tako da gledanje filmova i serija online trenutno nije moguce na sajtovima koji koriste javu. Ostalo je manje vise ok ali bez dodataka ovaj browser nema sanse za uspeh, bez njih ispada kao nasminkani IE.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top