Microsoft Edge

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Win 11,ne koristim edge i dezinstaliram ga ali s vremena na vreme se odnekuda ponovo pojavljuje,kako on tako i m.edge webwiew2 routine.
Kad god se setim opet ih dezinstaliram i oni se opet sami od sebe pojave.
Bukvalno sam ih sinoc po ko zna koji put dezinstalirao i danas ih evo ponovo instaliranih.
Ima li tu nekog resenja?
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Zasto ga deinstaliraš, to je sastavni dio windowsa. Čim pokrenes Microsoft Store ponovo se instalira. U pozadini se azuriraju aplikacije preko M. Store i tada se i Edge ponovo instalira.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Baš tako i ja ga često deinstaliran ali se on uvek vraća. Verovatno neka MS aplikacija u pozadini ga koristi i on se mora instalirati.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Win 11,ne koristim edge i dezinstaliram ga ali s vremena na vreme se odnekuda ponovo pojavljuje,kako on tako i m.edge webwiew2 routine.
Kad god se setim opet ih dezinstaliram i oni se opet sami od sebe pojave.
Bukvalno sam ih sinoc po ko zna koji put dezinstalirao i danas ih evo ponovo instaliranih.
Ima li tu nekog resenja?
Ima,Revo Uninstaler.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
Win 11,ne koristim edge i dezinstaliram ga ali s vremena na vreme se odnekuda ponovo pojavljuje,kako on tako i m.edge webwiew2 routine.
Kad god se setim opet ih dezinstaliram i oni se opet sami od sebe pojave.
Bukvalno sam ih sinoc po ko zna koji put dezinstalirao i danas ih evo ponovo instaliranih.
Ima li tu nekog resenja?
Jednostavno iskljucis update za windows i nece se vracati.Ovde je momak pokazao za desetku ali sve isto i za jedanast.
Kod:
https://youtu.be/4ye4gDGjhBU
 
Natrag
Top