Melodija Za Sms

Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
1
Ja imam Samsung F480 (Tocco)
samsung-tocco.png

...melodija poruke se menja ovako:

1.odes u podesavanja (settings)
2.onda odes u profili telefona (phone profiles)
3.udjes na NORMAL (to je 1 odozgo) i udjes na opcije (izmeni ili edit...tako nesto)
4.i tu udjes na slicicu na kojoj je nacrtana poruka i tu menjas

RADI ZA SVAKI SAMSUNG xD
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
43
Promena melodija za SMS poruke za Samsung SGH J700 ( a verovatno i za neke druge modele kod kojih je to moguće ) :

1.MENI zatim Settings,odabere se opcija pod 1.Phone settings,zatim takodje opcija pod 1.Phone profiles

2.U Phone profiles odaberite ( ako već nije ) opciju NORMAL ,zatim skrolovanjem na desno udjite u opciju ( nacrtana je "kovertica" ) za SMS.Odaberite "Melody" zatim "Message alert".

3.Idite na "Message alert tone" zatim u "Message alert type" i u okviru opcije "Tone" skrolovanjem na desno dodjite do opcije "Music" i odaberite neki od odgovarajućih tonova koji se nalaze u tom folderu.Tonovi mogu biti u svim formatima koje ovaj model telefona podržava i moraju se nalaziti u MEMORIJI TELEFONA,a ne na memorijskoj kartici - to bi trebalo da znači da ih prethodno sa memorijske kartice treba prebaciti u memoriju telefona.
 

cer

Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
2
s5230 wifi ima mogucnost biranja bilo koje melodije. U podesavanjima ekrana ima opcija "Widget", u njoj treba izabrati ljubicastu ikonu mob.telefona. Nakon toga ona ce se pojaviti na pocetnom ekranu u levoj traci. Tu moze da se bira melodija za sms.
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2011
Poruka
0
kod mene na samsung bada takođe ima da mjenjam podesavanja za sms ringtone tako da nema problema sa tim mozda na starijim izdanjima isto tako npr ni na iphone 4 se nemoze mjenjati sms ton
 
Natrag
Top