Melodija Za Sms

Član
Učlanjen(a)
04.02.2009
Poruka
22
Jedna od najvecih zamerki kupaca Samsung mobilnih telefona je to sto se ne moze menjati melodija poruke.
Bilo da je neki jeftiniji ili skuplji model vecina Samsunga ima 4 melodije u izboru, sto bi se u narodu reklo po difoltu....
Kada ce kompanija Samsung uciniti nesto povodom toga?To se i dalje ne zna, tako da ce to i u buducnosti biti mana ovih telefona......
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2009
Poruka
7
kupi G810i samsung i neces imati problema
sybian i sve zivo gps wifi
kopiran je sa n95_ice
znaci potpuno isti je kao nokia n95
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2009
Poruka
22
Nemam ja problema sa tim, ja imam N73 ME i 6500 Classic....ali ljudi koji imaju Samsung uveliko se zale.....
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
ja imam G600 i melodija poruke mi je ustvari vibracija pošto me straaašno smaraju one GLUPAVE,JEFTINE MELODIJE ! Ima li leka za to.....nema,a? Sem da uzmem drugi mob wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2009
Poruka
3
Ja imam samsung j700 i mogu da stavim melodiju za sms koju hocu. Znam samo da E250 nema opciju za menjanje sms tona, ali noviji modeli sigurno imaju samo sto ne podrzavaju sve formate. Treba samo da pogledate koji su to formati i da zeljenu melodiju konvertujete pomocu odgovarajucih programcica.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2009
Poruka
19
Ja imam e-250 i imam 11 melodija za sms (ubačen drugačiji software) :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
sada imam L700 koji podržava samo MIDI tonove za sms. inače jaako me smorio G600 pa sam menjao za ovaj.
 
Član
Učlanjen(a)
21.07.2009
Poruka
64
ma J700 ti je zakon!!!!!!!!!!!!
mozes menjati melodije za sms,ali moze da cita i .txt file-ve!!!
:):):):):):):):):):):):):):)
 
Član
Učlanjen(a)
16.07.2009
Poruka
1
Jedna od najvecih zamerki kupaca Samsung mobilnih telefona je to sto se ne moze menjati melodija poruke.
Bilo da je neki jeftiniji ili skuplji model vecina Samsunga ima 4 melodije u izboru, sto bi se u narodu reklo po difoltu....
Kada ce kompanija Samsung uciniti nesto povodom toga?To se i dalje ne zna, tako da ce to i u buducnosti biti mana ovih telefona......
I ja sam isto mislio da ne moze da se menje ton poruke ali sam uspeo.
Ako nekog interesuje kako ubjasnicu mu.
Ja koristim Samsung SGH-E251
 
Natrag
Top