MediaPortal

Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Možda je nekim poznat "MEDIA PORTAL"...
Ali većini nije pa da otvorimo temu,jer ovaj media player svako može dosta da ponudi.
Za sada samo slike onog što sam ja uspeo da isforsiram preko IPTV tj preko interneta ,bez raznih tv kartica.
Ovo je obična m3u lista sa sf EPG-om.......

http://wiki.team-mediaportal.com/

Testirajte i pišite ovde svoja zapažanja

mediaportal-icon.png
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
dobro izgleda taj mediaportal....vec sam par puta pokusavao se igrati da bi pokrenuo to ali nisam uspio pa sam odustao.....
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Na mali čet kad imaš vremena nije baš tako teško,sad proveravam kako ide restrim interni u mreži :)
Za spoljni moram otvoriti port a to mi se baš nešto ne radi.Nisam siguran koliko kanala ali uglavnom radi.
multistrim u unistream,hehehehehhehehhehe.....

Slika videa je zapanjujuće dobra,malo sa logoima imam problem (imam ih u listi ali nešto sa skinom nije kako valja pa odnos x i y je užas).
EPG radi ok
Liste malo sporo učitava (čak i za učitane ide provera jel kanal ispravan),ovo je u podešavanjima.
Kada se pokrene MP sve je brzo i lepo radi.
Postoji i snimanje materijala sa timerom za odloženo snimanje(to nedostaje u XBMC LiveTV :( ),i njegova reprodukcija.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
nema smisla da te zamaram i oduzimam vreme jer to se ne moze podesiti u 5 minuta......
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Koja je prednost toga u odnosu na XBMC? Koliko sam shvatio samo u tom odlozenom snimanju emisija koje ne postoji na XBMC.
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
Koja je prednost toga u odnosu na XBMC? Koliko sam shvatio samo u tom odlozenom snimanju emisija koje ne postoji na XBMC.

sigurno da ima svoje prednosti i mane, oba su open source, xbmc je daleko zastupljeniji i ima ga na svim platformama, to je po meni velika prednost kod xbmc-a, ne koriste svi windows, dok koliko vidim po slikama mediaportal ima daleko lepsi preglednik vu+ klienta, sto cu da testiram ovih dana i iznecu svoje misljenje
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Jeste to lepse, sve, i ovaj glavni meni takodje ali sve se to moze nekim skinom resiti. Ja jos nisam ni XBMC proucio kako treba i ko zna kad cu jer ima svega i svacega ali cu jednog dana sigurno i ovaj instalirati.
 
Natrag
Top