Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Marketing

Diskusija u 'Marketing' započeta od Jurivaka, 02.09.2010.

1. Povratak

Povratak Član

Zahvala:
    0
    malo kasnim sa odgovorom, ali zar ne bi trebalo da imas neku struktuiranu anketu, a ne da nas pitas okvirno sta mislimo o ovome ili onome? :)

Sto se mene tice, mislim da je najbrze da uzmes neki besplatni domen (*.co.cc), imas mnogo gotovih a besplatnih resenja za ankete/kvizove, da postavis na net i da iscimas ljude preko fb-a, dok ne skupis 100 koliko ti treba

Druga varijanta je da napravis u wordu doc sa pitanjima, ostavis mesta za odgovore, ili das ponudjene odgovore, i posaljes ljudima koje znas, i zamolis ih da oni posalju onima koje znaju... da popune i vrate ti... ako je to par minuta posla, cenim da nece biti problem da skupis trazenu cifru...

2. Gavrilo1914

Gavrilo1914 Član

Zahvala:
    0
    Добар вебсајт је само први корак у промоцији предузећа и производа. Често се дешава да многи плате грдне паре за вебсајт и мисле да ће вебсајт сам да доноси посете и послове. Маркетинг је заиста широк појам и свака ситуација је специфична. Ја лично волим да видим добре сајтове, али је и питање како се предузеће даље промовише. Друштвени медији су ок, али и њих треба умети користити..

3. Pikelandjelo

Pikelandjelo

Zahvala:
    0
    Website jeste bitan za marketing jedne firme, ali neznaci da ce posecenost biti velika. Ako je posecenost velika, verovatnoca za bolji biznis je puno bolja. Pre par dana sam skinuo aplikaciju koja je resila taj problem. Posecenost je velika jer je aplikacija gratis, a i promovisana je bas na pravi nacin. Veoma je jednostavna, pregledna i meni bar korisna jer omogucava kompletan pregled firmi,lokala,klubova,prodavnica itd. Osim toga, puna je informacija o raznim akcijama i ponudama za same potrosace. To znaci da firma koja zeli marketing, automatski ima na hiljade potencijalnih musterija u samom startu i mogucnost da sve ljude koje poseduju aplikaciju informisu porukom o bilokakvim akcijama i ponudama kako bi poboljsali svoju zaradu. Veoma jednostavno i lako. Aplikacija je YU GO i potpuno je besplatna.

4. Studenti

Studenti Član

Zahvala:
    0
    Sajt je izuzetno bitan, ali ne moze svaki imati veliku posetu. Bitno je da cilja svoje musterije, i da im pruza vrednost, sve ostalo od dizajna, do broja posete je manje bitno. Vise vredi 100 kupaca, nego 10.000 posetilaca blejaca :)

5. mujo205

mujo205 Član

Zahvala:
    0
    u kojem programu se moze napravit reklama

6. aramisBL

aramisBL Uploader

Zahvala:
    60.305
    Pol:
    Muški
    Pozdrav svima :)
    Ja imam odlicno iskustvo sa marketingom. Odskoro sam poceo da radim za jednu fantasticnu kompaniju koja je upravo pocela da osvaja trziste Evrope. Strucnjaci iz oblasti marketinga kazu da se se u drustvenom marketingu kao bransi sve vise kompanija okretati kao sistemu rada i poslovanja iz vise razloga. Takodja kad je preporuka strucnjaka ljudima koji hoce da se time bave kazu da trebaju da obrate paznju na 3 jako bitna segmenta: 1. da je kompanija starija od 18 mjeseci, 2. da ima proizvod koji se trosi na dnevnoj bazi i 3. da ima dobar kompenzacijski plan.
    Ja sam mogu vam reci iz svog linog iskustva upravo pronasao jednu takvu kompaniju i licno sma prezadovoljan iz vise razloga i to su:
    Kompanija je radeci samo na Americkom i jednom dijelu Azijskog trzista srusila mnoge rekorde, ostvarili su zaradu 1 milijardu dolara u godinu dana za samo 3,5 godine poslovanja. Koliko su mocni objasnicu i to... Microsoft-u je trebalo 11 godina, a Apple-u 7 godina da to napravi. Mozete li zamisliti koliko je mocna kompanija ako su samo za 3,5 godine postigli taj rezultat? Svi ti rezultati su takvi jer firma ima programe za prolaz na trzistu:
    · Program za podizanje imuniteta
    · Program za regulisanje tjelesne tezine
    · Program za podizanje energije
    I SVE JE POTPUNO PRIRODNO!!
    I znate sta je jos najvaznije bilo za mene da se odlucim? To je da sa nasih podrucja firma ima plan za veliki dio srednje, juzne, istocne Evrope i Balkana. Kad sam to cuo bio sam odusevljan i krenuo prvi put sa marketingom.

7. konobar019

konobar019 VIP

Zahvala:
    201
    Pol:
    Muški
    Ljudi treba mi pomoc ako ima koga :)
    Imam jedan task sa matricnim igrama i treba mi neko ko bi mogao da mi resi ovaj zadatak ispod.
    Platicu posteno :)

Rešiti matričnu igru zadatu sledećom matricom plaćanja, gde su po vrstama date strategije igrača P, a po kolonama strategije igrača Q.

Hvala unapred :)

Preporučite stranicu