Mali problem,potrebno jednostavno objasnjenje.

Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Kad mi je windows xp neaktivan 10 min i screen saver izvrti slike iz My pictures slideshow,desktop mi bude totalno crn da ni pokretom miša,ni bilo kojim dugmetom na tastaturi ne mogu da se vratim u rad.Pritisnem power dugme i računar se ugasi.Potrebno mi je što jednostavnije objašnjenje.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Reinstalacija sistema i skini neki dobar antivirus - POSLIJE instalacije novog sistema.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Šta ti je podešeno u power options možda ti je nariktano da se gasi hard nakon 10 minuta , otiđi u control panel i provjeri šta ti je podešeno.
 
Dałe
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
3.295
Kad mi je windows xp neaktivan 10 min i screen saver izvrti slike iz My pictures slideshow,desktop mi bude totalno crn da ni pokretom miša,ni bilo kojim dugmetom na tastaturi ne mogu da se vratim u rad.Pritisnem power dugme i računar se ugasi.Potrebno mi je što jednostavnije objašnjenje.

Ja mislim da si nesto zeznuo u sistem postavkama,pogledaj standarne postavke(probaj naci na google ili youtube, ili nesto slicno).Znaci pogledaj standarne postavke sistema i uporedi sa svojim postavkama,ako nesto nije uredu popravi,i ako ti i tad bude problema

onda ti preostaje System reinstall..


 
Natrag
Top