Mala zvučna čitanka za prvi razred OŠ

Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Mala zvučna čitanka za prvi razred OŠ

:download:
Kod:
http://www.4shared.com/get/Q0NXRElK/Mala_zvucna_citanka_1_razred_Z.html
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
113
U potpunosti se slažem sa ja1973, žvučne čitanke su sjajna nastavna sredstva, oduševljena sam tekstovima.
ja1973 pridružujem se Vašoj molbi i još jednom hvala Vam na pomoći.

Nema na čemu. Bilo mi je zadovoljstvo da pomognem. Link koji sam postavio na rapidshare.com radi. Kolega Mr Daki je postavio još jedan link za preuzimanje.

Još uvek ostaju nerešena tehnička pitanja oko prebacivanje zvučnih čitanki za ostale razrede. Trenutno imam po dva različita kompleta ploča za svaki razred. Postoje i kompleti na audio kasetama, izdati 1987. i 1990. god. Komlpeti ozvučenih čitanki na pločama ili kasetama još uvek postoje u većini osnovnih škola. O kavlitetu tih izdanja ne treba trošiti reči. Činjenica je da su ova izdanja nastajala, bez namere izdavača da na njima zaradi i sa jasno utvrđenim kriterijumima po kojima su birani interpretatori tekstova.

Bilo bi korisno da se zvučne čitanke sa ploča ili kaseta prebace u "računarski" mp3 oblik. Na taj način bi ova izdanja i ubuduće služila za primer pravilnog govora i dobre interperatcije. Ako uporedite današnju interpretaciju nekog teksta sa YouTube-a namenjenu zabavi, sa "starom" interpretacijom poznatog glumca rađenom sa ciljem da bude primer, znaćete o čemu govorim.
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
2
Moze mala pomoc oko skidanja zvucne citanke.. jel link jos uvek aktivan??
p.s. ne vidim ga...
U potpunosti se slažem sa ja1973, žvučne čitanke su sjajna nastavna sredstva, oduševljena sam tekstovima.
ja1973 pridružujem se Vašoj molbi i još jednom hvala Vam na pomoći.


Nisam uspela da skinem čitanku, niti vidim da su druge postavljene. Radim sa decom sa smetnjama u razvoju i mnogo bi mi značilo da mogu da im pustim ove fantastične interpretacije. Da li neko može da pomogne? Unapred zahvalna!
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
113
Mala zvučna čitanka za 1. razred osnovne škole ( najnoviji link za preuzimanje):

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Rezervni link
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top