Mac OS X ( na PC-u )

Član
Učlanjen(a)
23.07.2011
Poruka
6
evo da imamo temu i o Mac OS X -u, unixoidnome Apple sustav za koji nemam losih rijeci....
mozete cuti negdje guposti tipa Mac je ovo Mac je ono...
ja tvrdim: Mac je jedan kvalitetan operativni sustav, daleko sigurniji i bolji od Windowsa
Problem je sto nije predviden za kucne kompjutore vec Appleove, no postoji raznoraznih patchiranih verzija namjenjenih da se sloze i instaliraju na kucni PC.
Jednu od njih sam instalirao ja na racunar i ugodno me iznenadilo sto nakraju doslovno sve lepo i brzo radi. Kao da sam na Appleu, a ne PC,...
Da sad tu ne pisem puno o sutavu, vi se lepo prikljucite temi pa pitajte ako vas sto zanima ili ako zelite ovaj sutav na vasemu racunaru...
Cisto onak da pokrenem temu.. :???:
poz
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Nisam nikad koristio Mac,a mozda bih trebao da probam pa ako mozes da postavis tu tvoju verziju koju si instalirao na pc.Za sada toliko,pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Nisam nikad koristio Mac,a mozda bih trebao da probam pa ako mozes da postavis tu tvoju verziju koju si instalirao na pc.Za sada toliko,pozdrav.
Slažem se, ja skinuo 5 verzija, nijedna se ne bootuje kako treba.
Inače konfiguracija koju imam ima apsolutno iste komponente kao predhodni iMac (zbog toga sam i sastavljao takvu), ali nigde operativnog sistema koji će da radi.
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2011
Poruka
6
ja koristim iPC ali ima samo leopard
daj postaj konfiguraciju mozda ce ti raditi snow leopard.
valja i cisti mac probati ( ne neku crackanu verziju ) ali on se moze sprziti jedino unutar maca.. ili orginal
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Evo ,ovdje imate tutorijal za instalaciju u virtualbox-u(isti proces je i za instalaciju na PC) i linkove za leoparda.Probao sam mac (i preko VB-a ,i na PC-u) i veoma me odusevio ,ocekivao sam neko bug-avo sokocalo ,ali lijepo radi.Jedino sto mi se ne svidja je nefleksibilnost ,kao i kod windows-a .
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
ja koristim iPC ali ima samo leopard
daj postaj konfiguraciju mozda ce ti raditi snow leopard.
valja i cisti mac probati ( ne neku crackanu verziju ) ali on se moze sprziti jedino unutar maca.. ili orginal

H55M chip set (msi)
Core i3 540
2x2 GB DDR3
1TB HDD
RadeOn HD5770 DDR5
 
Natrag
Top