Mac OS ili ..... hmmmm

Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ima tekstova o samom programu ali me intreresuju licna iskustva korisnika ovog operativnog programa. naime, imam u planu da isprobam sam OS ali me interesuju datalji tj iskustva korisnika.
interesuje me, kako se pokazao kod vas, da li ste imali nekih problema sa instalacijom igrica, da li sama instalacija OS-a zahteva odredjene registracije programa koji se placaju ili je kao i u win .....

Dodato posle 11 Sati 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

nije valjda da niko nema instaliran Mac ....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Tvelisa, ti koristis mac ....
ako koristis, interesuje me koliko dugo ....
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
12
ima tekstova o samom programu ali me intreresuju licna iskustva korisnika ovog operativnog programa. naime, imam u planu da isprobam sam OS ali me interesuju datalji tj iskustva korisnika.
interesuje me, kako se pokazao kod vas, da li ste imali nekih problema sa instalacijom igrica, da li sama instalacija OS-a zahteva odredjene registracije programa koji se placaju ili je kao i u win .....

Dodato posle 11 Sati 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

nije valjda da niko nema instaliran Mac ....

koristim snow leopard od decembra i prezadovoljan sam. sistem sam dobio uz novi kompjuter kojeg sam kupio pa ti ne mogu reci nista o instalaciji. kad ga prvi put upalis trazi da se registrujes preko apple-site-a u internetu. sistem je jako logican in intuitivan. vro lagan za koristenje. po mom misljenju puno jednostavniji od Win xp-a kojeg koristim na poslu. problema nemam nikakvih. sto se tice igara, nema ih mnogo za ovaj sistem. ako trazis programe pogledaj na ovom forumu i potrazi "mac". naci ces pod programima 19 (!) stranica linkova za sve sto srce pozeli. genijalci su postovali sve sto ti moze trebati pa se posluzi. ako imas mogucnosti da nabavis sistenm i mac-kompjuter, samo ti mogu preporuciti. neces moci koristiti bas sve programe koje mozda vec imas za Win, ali se mozes opustiti i zaboraviti probleme sa sistemom i "restart" button.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
hvala na trudu druze. ono sto nemogu nikako da saznam jeste ....;) ta registracija programa ;). mislim win je razbijen ali za mac :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
8
Ja sam na Mac OS trecu godinu i tacno je da ko jednom proba vise se nikada ne vraca na Win OS.

Za igrice ne znam, mislim da Mac koriste profesionalci kojima računar i ne služi da igraju, nego da pre da prave igrice yes3

A sto se programa tiče, nisam istomišljenik da ,,nešto nema,, - sve ima.

Samo se treba snaći. A ima, definitivno sve!

Uostalom, ne bi bio pet puta skuplji da nije savrsen. :)

Imam pored i PC, stvarno ga retko koristim...pokusavam da se setim za sta ga koristim wacko2

Ah da , evo danas sam skinula neki LogoSmartz program, vidim nema ga za Mac, a samo želim da ga isprobam, zarad upoznavanja dece u kampu u kojem radim...jer tamo se radi na win-u...


Pa javi kako si zadovoljan Nikouro :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
12
hvala na trudu druze. ono sto nemogu nikako da saznam jeste ....;) ta registracija programa ;). mislim win je razbijen ali za mac :dntknw:

cini mi se da bas i ne moras da se registrujes. ne mogu to bas sa sigurnoscu da kazem, ali ako proces registracije prekines nista se nece desiti i mozes poceti koristiti kompjuter normalno. koliko znam nije kao kod win sistema da moras da ga aktiviras ako ga nanovo instaliras. moj stari sistem (10.3.9) na prethodnom mac-u nisam nikada registrirao i sve je bilo normalo. radio sam s njim bez problema.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Mac prvenstveno za ljude kojima nisu igre bitne,a za ostale pc
 
Natrag
Top