Član
Učlanjen(a)
31.07.2013
Poruka
3
Zdravo,nisam neki poznavalac hardwera a ovde ima strucnih ljudi pa bih pitao nesto,imam plocu iz naslova koja je stara i svestan sam toga,zanima me da li postoji neki quad core koji bi radio na ovoj ploci?hvala
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Kod:
http://support.asus.com/cpusupport/list.aspx?SLanguage=en&p=1&s=24&m=M2N-E&os=&hashedid=NFlvt10av3F7ayQ9

Link vodi na asusovu stranicu.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2013
Poruka
3
Zdravo,da ne otvaram novu temu ,dakle imam doticnu plocu sa procesorom 7750 2.7 dual core.Resio sam da ipak zamenim celu plocu zajedno sa procesorom za neku bolju,zanima me sta bi mogli da mi preporucite.Ostatak konfiguracije je gpu AMD6870,napajanje LC power 600w,hdd 512,hvala na pomoci
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.071
Trebalo bi malo vise inormacija, recimo koliko novca ste spremni da potrosite? Takodje ne isplati se ulaganje u neku plocu da bi se zadrzala memorija samo... Ako se vec uzima bolja ploca trebalo bi zameniti i memoriju...
Graficka kartica, ako je ok i zadovoljava vase potrebe, bi verovatno mogla da ostane, ili ako je nemate, mozete, ako ne igrate igrice da uzmete nesto sa integrisanom grafikom....
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
100
Da, Torgandwarf je vec napisao sustinu, elem, ako kupujete novu plocu pored procesora budite spremni i na zamjenu svega ostalog osim graficke kartice i napajanja sto ce, naravno, u zavisnosti od Vasih zelja odrediti i krajnju cijenu.
Vasa ploca uz update BIOS-a podrzava i AMD Phenom procesore sa cetiri jezgra koji uz graficku karticu koju posjedujete moze lagano da povuce svaku trenutno aktuelnu igricu, pa ne vidim razlog zbog cega bi to u ovom trenutku mijenjali i izlagali se tolikom trosku?!
Niste napisali koliko RAM memorije imate i koja je memorija u pitanju, u principu, Vi mozete na tu plocu staviti 4 modula od po 2Gb na 800Mhz i imati jako ozbiljnu masinu a ako ste se ipak odlucili za kupovinu nove konfiguracije, najbolje je da odete u neku radnju koja se bavi prodajom novih racunara i da tamo vidite cijene komponenti pa prema svom budzetu izaberete odgovarajucu konfiguraciju.
Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
AMD 6100 (10000), ASUS M5A97 R2.0 (10000) i Kingston DDR3 8GB 1866MHz HyperX Fury Black CL10 (8000). I to ti je to moj brate. Ako hoces dobru masinu za "male" pare uzmi si to zasad. Graficka ce ti odraditi posao isto kao i napajanje!A ako hoces jos koji dinar gore da das uzmi, FX 6300 i to je to. Mislim da ti ne treba nista jace! Pozz
 
Natrag
Top