Logo Znaci V1

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
sjetio sam se da mozda ne bi bilo lose da bi sad sve ove logotipove koji su extra od clana Poverenje 0 neko stavi na neki server kao sto imamo odradjeno za epg? ako ima sad pvr.iptvsimple mogucnost da vuce iz neke adrese zasto ne bi to iskoristili.....
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
sjetio sam se da mozda ne bi bilo lose da bi sad sve ove logotipove koji su extra od clana Poverenje 0 neko stavi na neki server kao sto imamo odradjeno za epg? ako ima sad pvr.iptvsimple mogucnost da vuce iz neke adrese zasto ne bi to iskoristili.....
Nemoj molim te više da se setiš nečeg tako pametnog .
I nemoj da koristiš Bayernov nalog,jer to nije igrač kojeg ja znam.
Pa tako nešto postoji odvnoooooooooo
Kod:
[url]http://epg.serbianforum.org/logo_znaci/[/url]
Čak je i epg.xml linkovan sa tim adresama.
:bfghb:
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Nemoj molim te više da se setiš nečeg tako pametnog .
I nemoj da koristiš Bayernov nalog,jer to nije igrač kojeg ja znam.
Pa tako nešto postoji odvnoooooooooo
Kod:
[url]http://epg.serbianforum.org/logo_znaci/[/url]
Čak je i epg.xml linkovan sa tim adresama.
:bfghb:

eeee, cuj.....otkud da znam za ovo? nisam to vidio nigde spomenuto....isprobat cu odmah da vidim sta ce se desiti....:beee:

EDIT: nisam se proslavio....povuklo samo 7 ikonica od 293 kanala....:beee:....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
To je zato što ne čitaš, neće ti povući jer logo znci u nazivu imaju "space" (razmak) moraš zameniti sve razmake sa %20 da bi uvećao broj ;)

upisi ovu adresu u settings za logo remote path i dodaj je u tvoj m3u pa vidi logo ;)
Kod:
#EXTINF: -1 tvg-id="Bayern" tvg-name="Bayern" tvg-logo="beee.gif" group-title="Informativni",Bayern
http://
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Arena Sport 5.png
Program koji se najavljuje za leto gospodnje 2021 i pratiće svakodnevno sportske manifestacije internacionalne medijske kuće,
i vlasnika iste u obavljanju jutarnjih fitnes vežbi.
Arena Sport 6.png
A kao šlag na torti ,pred kraj 2064 u najavi je "Arena Sport Van Konkurencije" sa istaknutim pojedincima sa ovog foruma.
Zbog kapice na slovu s ostaje nam nada da će se svi popularni zimski sportovi emitovati na ovom kanalu:
-Prebacivanje postova u odgovarajuće teme
-Ubacivanje teksta u "Code"
-Linkovanje ka drugim sajtovima
-Ubacivanje bannera
-Banovanje na dve nedelje
-Banovanje Trajno
-Dodeljivanje VIP Titula uz prigodne svečanosti
-I sve popularniji sport upropasti neku listu ,zastupljenu u svim kategorijama Sf Foruma Internet Radi i TV

Prenos ceremonije sa kojim započinje emitovanje kanala Arena Sport Van Konkurencije biće uz komentar proverenog i do skoro iskusnog Milojka Pantica i proslavljenog "AS-a" Riste (STARI PIŠTOLJ) Kubure
Uz korisnike ovog foruma očekuje se i učešće u zimskim sportovima urednika,administratora ,moderatora a izvesno je da će se pojaviti i sam Zorro.Pregovori traju sa VIP i Uploaderima (trenutno su u takvim problemima jer ne mogu da se odluče da li da uploaduju na "Istočne" ili "Zapadne" servere.Očekuje se da će "jug" pobediti mada mi svi navijamo za "sever".Samo da ne pobedi strogi centar jer će "Uploaderi" otkazati učešće).Ako se desi nepredviđeno to bi bio hendikep za spektakularan nastup otvaranja programske šeme ovog kanala,jer je stvarno čudo od Kanala.
Nek vam je sa srećom i da ga što duže gledate .
New Picture (1).png
Mala Šala :)
 
Natrag
Top