Loga TV kanala u Live TV prozoru by Poverenje 0

Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
Samo isprobao, grozan je. Za mene je confluence ipak najbolji.


Hahah grozan je , ma nije samo ti se cini, ja koristim AMBER skin,po meni najbrzi i najlaksi a ko voli ovako malo da experimentise onda preporocujem modifikovanu verziju aeon nox_a a to je GLASS NOX skin ,extra stvar

Kod:
[url]http://passion-xbmc.org/addons/Download.php/skin.glassnox.svn/skin.glassnox.svn-2.1.1.1372870174.zip[/url]


fanart.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
Dajte ljudi kako da podesim ta loga, meni neće nikako ništa da povuče, nemam includes PVR fajl u ovom skrivenom xbmc folderu?Evo kopirah ta dva fajla xml što sam skinuo i šta sad??Ima lli neka lista dobrih domaćih, mislim regionalnih kanala pa da to probam??

Koliko se ja sjećam, treba promjeniti samo my PVR file
 
Učlanjen(a)
21.01.2014
Poruka
23
Pa ne znam, ođe kažu 2 xml fajla, my PVR i includes, aj probaću nešto...Da li da ubacim SF logo, ili onaj LOGO 96x96, mada sam oba ubacio u ona configure od PVR clienta, i neće...
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Ođe kažu za skin AEON NOX, 2 xml fajla
, za confluence samo jedan.
Pročitaj tutorijal Boki71 o podešavanjima za IPTV Simple PVR,"naslikano" je za sve korisnike od 7 do 77 godina..
Kod:
[url]http://serbianforum.org/threads/serbianforum-epg.442681/#post-1243315[/url]
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Jedno pitanje ... Dali postoji nacin da logo kanala bude veci u Live TV ... Koristim logo od Poverenje 0 i skin Confluence i zadovoljan sam , samo me zanima dali negde u XBMC postoji opcija da logo bude malo veci od trenutnog ... Pozz iz Novog Sada !
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Jedno pitanje ... Dali postoji nacin da logo kanala bude veci u Live TV ... Koristim logo od Poverenje 0 i skin Confluence i zadovoljan sam , samo me zanima dali negde u XBMC postoji opcija da logo bude malo veci od trenutnog ... Pozz iz Novog Sada !
Za Osnovni skin confluence
C:\programfile\xbmc\addons\skin.confluence\720p\ViewsPVR.xml
Kod:
-<control type="image"> <posx>340</posx> <posy>4</posy> <width>50</width> <height>50</height> <texture>$INFO[ListItem.Icon]</texture> </control>
U ovo
Kod:
-<control type="image"> <posx>310</posx> <posy>4</posy> <width>80</width> <height>70</height> <texture>$INFO[ListItem.Icon]</texture> </control>
i za focus par redova ispod
Kod:
-<control type="image"> <posx>340</posx> <posy>4</posy> <width>50</width> <height>50</height> <texture>$INFO[ListItem.Icon]</texture> </control>
U ovo
Kod:
-<control type="image"> <posx>310</posx> <posy>4</posy> <width>90</width> <height>80</height> <texture>$INFO[ListItem.Icon]</texture> </control>
Bobanue !!!
Isto samo se skin nalazi u skrivenom folderu ....
početak skini sa 340 na 310 ako preteraš veličinu,i skini malo veličinu epg evants za nekih 30
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Za Osnovni skin confluence
C:\programfile\xbmc\addons\skin.confluence\720p\ViewsPVR.xml
Kod:
-<control type="image"> <posx>340</posx> <posy>4</posy> <width>50</width> <height>50</height> <texture>$INFO[ListItem.Icon]</texture> </control>
U ovo
Kod:
-<control type="image"> <posx>340</posx> <posy>4</posy> <width>80</width> <height>70</height> <texture>$INFO[ListItem.Icon]</texture> </control>
i za focus par redova ispod
Kod:
-<control type="image"> <posx>340</posx> <posy>4</posy> <width>50</width> <height>50</height> <texture>$INFO[ListItem.Icon]</texture> </control>
U ovo
Kod:
-<control type="image"> <posx>340</posx> <posy>4</posy> <width>90</width> <height>80</height> <texture>$INFO[ListItem.Icon]</texture> </control>
A za ccm skin kako ide jedno i drugo?
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Pa kad ne čitaš postove ;)
Sallio555 je dobio uputstvo kako da skrati epg tag line,i kako da pomeri x početak od bobanue.Mislim da je dobio drugu polovinu logoa.
Uopšte nije teško prepraviti xml,malo teže je naći šta gledati ,
ali ipak slobodno vreme je najteže imati.
Igrajte LOTO....sve je moguće !!!!!
screenshot000.png
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top