Ljudi pomagajte molim vass!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
10
pa ima neki plavi konektor ali je dosta veci od konektora koji ide za flopy, tako da ovaj kabal sto imam ne moze stati u ovaj konektor. Kabal je manji
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
A jel ti ukopcano sta u crni port??

Sad se moras malo igrat s time ja dugo nekoristim floppy pa sam vec zaboravio kak ide ta fora
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
10
pa na svojoj maticnoj nisam primjetio crni konektor koji bi kao bio namjenjen za flopy, na ovoj maticnoj ima samo jedan konektor koji je slobodan i to je ovaj plavi konektor a u njega ne moze uci kabal za flopy kojeg ja imam kuci, stvarno mi je nezgodno , stao sam sa pravljenjem ritmova na racunaru jer nemam flopija, a najgore sto ne znam kad ce se ovo vise rijesiti
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Eksterni flopi disk se moze pronaci u prodaji u pojedinim radnjama a koju klavijaturu imas u koliko je novija mozes je doretno povezati sa PCpreko usb kabla
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
10
hahha ma znam da postoje klavijature koje se povezuju preko usb, nazalost kod mene je jedina mogucnost povezivanja preko flopija, u malom sam mjestu hmm pa ce biti teze nabaviti extertni flopy
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Ako posedujes i stari racunar povezi ih u mrezu i preko svica mozes koristiti jednu tastaturu misa i monitor za oba i takodje koristiti flopi disk, a jesi li pokusao preko midi kabla da povezes comp i klavijaturu ( to sam nekada koristio)
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
10
nazalost ne mogu koristiti stari racunar jer je na njemu riknula maticna ploca, a nisam nikada pokusao koristiti midi kabal da povezem comp. i klavijaturu. Nemam taj kabal.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top