Ljudi pomagajte :D

Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Ne znam sa kim da pricam o tome ,pa sam resio ovde da pitam za savet ... Pre neki dan moja sestra je dovela njenu drgaricu iz odeljenja kod nas kuci ... i ovaj ja sam se tu upoznao sa njenom drugaricom , ceo dan smo blejali i taj fazon. Dogovorili smo se za to vece da malo pijemo i tako ... Meni se likusa svidela haos , ali nisam bas gajio neke nade . Medjutim moja sestra je meni kasnije to vece rekla da se smuvam sa njom , da je sve sredjeno ,valjda joj sam se svideo . I ja ono sav hepi xD , kupimo pice ,sve u fulu. E sad ona je popila malo vise , odvalila se bukvalno ,ja joj prisao probao da je poljubim i uspeo ,medjutim ona meni nije uzvratila.dal je to zato sto je bila odvaljena nem pojma... i na kraju nista nisam uradio. E mene je to unistilo , izbedacio sam se haos . E sad je problem sto ne mogu da je izbacim iz glave sledece juto ,samo na nju mislim . Ako moze neki savet ,posto mi se bas svidela, sta da radim ...kako da joj kazem da mi se svidja ? ... a bukvalno sam propustio dobru sansu . Svaki savet je dobrodosao ,hvala . :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Razgovaraj sa sestrom, možda joj je nešto rekla. I probaj ponovo, trezne glave. To što pijani ljudi urade ne mora ništa da znači.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
po svim statistikama žena ima više nego muškaraca, nema da brineš doći će neka druga!

take the life easy!

pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Samo je jedna zena - zena.
Bez obzira koliko ih ima.
Ako je to prava zena onda si samo ti muskarac, i niko vise.$

Inace dijagonala, transferzala, trazenja, lutanja, probanja... moze da ima bezbroj.

Dakle, aleksandre, ne znam u cemu je problem reci nekome sta osjecas?

Ako se ona ne obzire na tvoje osjecaje, odmakni se od nje. Ona trazi svoga muskarca, a ne tebe.

Crvendac ti je dala takdoje dobar savjet.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Harry, ne preteruj, nema on dovoljno godina da traži onu "pravu". Vidiš da su u pitanju tinejdžeri. Neka se deca zabavljaju.

Aleksandre, samo ti pitaj sestru, i probaj da zakažeš nešto neobavezno, preko dana... nađete se negde na kafici pa popričate. Videćeš da će biti sve u redu. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
I djeca treba da znaju - sada treba da znaju. Svakako ce grijesiti, ta cijeli je zivot pred njima (kao i mi sto smo grijesili grijesimo), ali je dobro da sada zna sta je ispravno.

Inace poptuno se slazem s tvojim savjetom, i to je dobar, praktican put do moguce prave.

Ako nista ne ucini, tesko da ce je naci. :)
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2012
Poruka
3
Nista vulgarno i perverzno ali bi predobro bilo kad bi se skinuo pred njom go i poceo da pevas 'hajde zaljubi se u moje oci, tvoje su usne kao cokolada, to mi se dopada' i da uzmes sa strane kakvu tecju,flashu ili saksiju da je razbijes o glavu ili o zid, cisto da te ozbiljno shvati :)
 
Natrag
Top