Ljudi evoluiraju 100 puta brze u zadnjih 5000 godina nego ikada pre

Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
242
JokerMMA_zps95b9e3d4.jpg

Вид', стварно еволуција!
Бистро... момчино!
:crayy:
 
Učlanjen(a)
31.03.2014
Poruka
12
Ljudi ne evoluiraju,darvinizam pojedoše mozak čovečanstvu.. ljudi su oduvek bili robovi,sluge i pristalice za prljave poslove mračnoj reptilskoj sili.Toliko dokaza o tome,a da ne spominjem priče plemena širom afrike..
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.393
Nešto ne vidim da postoje polutani jer da je evolucija se ikada dogodila po principima kako to tvrde evolucionisti imali bi danas polutane kako ljude tako i druge životinje koje su nastale navodno od drugih. Ala bi svet bio "lep". Zamislite vodozemca sa glavom sisara. Čoveka sa glavom majmuna. Jujuju...daleko bilo.

Ipak je oduvek bilo isto jer "stvori Bog sve po vrstama svojim".
 
Učlanjen(a)
29.01.2016
Poruka
2
xexe pa o kojoj evoluciji mi pricamo. Ovde nas zatrpali ovim smecem sa pinka i granda. Boze sacuvaj. Ja prosto ni sama na znam kada sam zadnji put ukljucila tv, ali stvarno. Ne znam da li je to samo kod nas ili i u inostranstvu ista prica, ali sve vise mislim da je kod nas bas bas zastupljena... Kada sam bila na doceku nove godine, videla nekog slatkog lika, i tako dalje :D nbt i posle tek izvalim koliko je lik zagoreo i jedan od retkih slucajeva koji je javno pruiznao da slusa grand....EE grand. Odmah sam ga otkacila. Kad smo vec kod nove godine i gluposti, recite mi gde vi planirate? Evo bas sad se setih dok sam pretrazivala net http://www.newyearinserbia.com/ sve neke ponude a za sada nista konkretno (ili skupo). P.s. Samo da ne naletim na jos jednog Grandovca eeee. :warning:
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.393
Evo bas sad se setih dok sam pretrazivala net http://www.newyearinserbia.com/ sve neke ponude a za sada nista konkretno (ili skupo). P.s. Samo da ne naletim na jos jednog Grandovca eeee. :warning:


Grandovci evoluiraju takođe....samo se to zove "devolucija" a ne evolucija jer su od narodnjaka napravili zabavnjake...pop-folk...kako već glasi ta "evolucija".

Ne brini ima Grandovaca koliko hoćeš samo ne smeju da priznaju.

Nemam predstavu još za Novu:)

Pozdrav.
 
Natrag
Top