Ljubavna pisma

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ljubavna pisma




Ponekad se pitam, da li je romantika nestala... bilo bi glupo svaliti sve na nas muškarce i kako mi više nismo romantiči, s tim se ne slažem... pogotovo što danas se veoma često može zapaziti situacija u kojoj devojka ismeva romatniku...

Meni su ljubavna pisma veoma romantična (često sam ih pisao svojim bivšim devojkama)...

Šta Vi mislite o tome? Da li ste nekada slali ili primili neko ljubavno pismo? Ili se sve svodi samo na sms...
:roll:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
I slala, i dobijala, i još ih čuvam. U jednom momentu mi je palo na pamet da ih uništim, da ih nekada neko ne nađe, ali nisam. Zamislila sam sebe kako ih čitam ponovo u dubokoj starosti sa nežnim osmehom na licu.
Vreme emaila jeste malo oskrnavilo romantiku ljubavnih pisama, ali nije potpuno nestalo. Sada ih pišemo možda i češće, ali su uglavnom kratka i informativna. Nema onog slatkog iščekivanja, iščitavanja po više puta, nošenja u džepu pored srca, kao nekad...
Ali, i SMS može da bude izuzetno romantičan, čak i u tako kratkoj formi.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
I ja i slala i dobijala ali to beše davno jedva se i sećam....ali u svakom slučaju bilo je predivno :girl_in_love:
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Najlepši osećaj je pisati pismo osobi u koju si zaljubljen/na.Otvoriš se, iskrena osećanja preneseš na papir bez treme,pošalješ,a onda zamišljaš kako ga čita ona/j kome si ga poslao/poslala.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Najlepši osećaj je pisati pismo osobi u koju si zaljubljen/na.Otvoriš se, iskrena osećanja preneseš na papir bez treme,pošalješ,a onda zamišljaš kako ga čita ona/j kome si ga poslao/poslala.

Ne cene one to danas mnogo...cene samo pare...:vorred:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ne cene one to danas mnogo...cene samo pare...:vorred:


Tužna istina. Imam nekoliko prijatelja koji su sami već godinama. Divni ljudi, normalne žene bi bile srećne pored njih, a sami su, jer su im novčanici prilično tanki. Kad pitam zašto već godinama nemaju konkretnije veze, kažu mi isto to. U neko "moje" vreme, pre 10-15 pa i 20 godina to nije bilo tako.
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
u danasnje vreme je retkost naci normalnu devojku,a tacno je da cene samo pare i nista drugo i da ismevaju ljubavna pisma.
ja sam pronasao svoju pravu i sada se borim da je ne izgubim zbog glupog spleta okolnosti...a ona je jedina kojoj sam pisao pisma svakog dana po jedno od kako smo zajedno.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
u danasnje vreme je retkost naci normalnu devojku,a tacno je da cene samo pare i nista drugo i da ismevaju ljubavna pisma.
ja sam pronasao svoju pravu i sada se borim da je ne izgubim zbog glupog spleta okolnosti...a ona je jedina kojoj sam pisao pisma svakog dana po jedno od kako smo zajedno.

Ismevaju...upravo tako..."Svi te ljudi danas "vole",kada si pun love . Nazalost je tako...:vorred:
 
Natrag
Top