Letnji Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
12.06.2010
Poruka
1
zbunjen

OK.

Ja sam se prijavio, ali ne znam sta mi je sada ciniti.

Da li ja trebam da uploadujem neke stvari ili je potrebno samo stavljati link za zelje pojedinih clanova? ;)
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
postavljaj nove linkove nove teme i slicno...
 
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
1
Bas dobro. Ja trenutno ne radim a mozda bi mogao da pomognem
po pitanju nalazenja, saveta i instalacija raznih programa
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2010
Poruka
1
sta konkretno znaci i koje ce beneficije imati clanovi koji se prijave za status urednika tj uploader-a?
 
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2
Jako sam vam zahvalan za poziv, time i pažnju koju mi (nam), kao vašem, ne baš redovnom posetiocu, posvećujete. Nažalost, bez obzira na godine (kakve to pa ima veze sa informatikom), prezauzet sam nekim sopstvenim poslom te ne bih imao u kontinuitetu svakodnevni sat za vas. Kažem nažalost, jer na neki način bih trebao imati i obavezu prema vama obzirom da vas posećujem samo kada vi meni trebate. Nadam se da ću se nekada, ubuduće, moći odazvati vašim akcijama. Do tada sve najbolje i velika zahvalnost za vašu raznoliku pomoć.
Theo Kowalsky
 
Član
Učlanjen(a)
05.03.2010
Poruka
2
ma super je ja sam ovde nov, a cak i nebih znao bas sve sta treba dase daunloudoje, misim bi ja mozda al kad bi mi neko malo boje objasnio, u svakom slucaju hvala na ponudi :)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
beneficije su : 1. hvala 2. hvala lijepa. 3 . najljepša hvala,super ste. 4 . vi ste forum br 1 na ovim prostorima.

kuces bolje benificije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top