Lepljenje prevoda na film - Allok Video Joiner

Član
Učlanjen(a)
03.05.2010
Poruka
3
da radi to sve je ok ali jedna stvar nije u redu.Kada zalepite prevod na film koji ima 700mb u AVI.formatu na kraju dobijete taj film sa 560mb u AVI formatu.Pitanje je zašto i kako dobiti na kraju film opet sa 700mb sa zalepljenim prevodom u istom formatu?
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
2
Ja ne znam jel sam ja glup ili sta je u pitanju! Pet filmova sam probao ovako kako je objasnjeno (mada je i sam program jednostavan) i ni jednom mi nije uspelo, a koristim mnogo slozenije programe od ovoga :( Sve mi kao odradi, napise "misija uspela", dobijem file velicine originalnog+prevod ali kad ga pustim prevoda nema!
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
2
Izvinjavam se ako nije u redu da te ovako kontaktiram, nov sam na forumu i nikako ne uspevam da mi ovaj join video (allok) proradi. Probao sam nekoliko filmova onako kako si objasnio (mada i sam program nije komplikovan) i svaki mi odradi, napise "misija uspela", dobijem file velicine originalnog+prevod i kad ga kliknem opet je bez prevoda! U cemu moze da bude problem, nista mi vise nije jasno?
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
Video Joiner

sto je rekao bosic film se skrati za dobrih 300 mega i mi imamo utisak da je to sve brze odradjeno.Dosta se nbakcem sa ovim lepljenjem titla i po meni je najbolji pocket divx enkoder ili virtual dub ali on je malo komplikovan za rad
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
da radi to sve je ok ali jedna stvar nije u redu.Kada zalepite prevod na film koji ima 700mb u AVI.formatu na kraju dobijete taj film sa 560mb u AVI formatu.Pitanje je zašto i kako dobiti na kraju film opet sa 700mb sa zalepljenim prevodom u istom formatu?
Hvala

Odredi kao izlazni format MPEG i neces imati nikakvih problema.....;)

4rffvr.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
84
Ne treba mjenjati izlazni format samo poveća izlazni kvalitet na better ili high.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
11
kakvu vam ulogu to igra je li zaleljen il ne ??? samo tim bespotrebnim programima usporavate rad masine,zasto se bezz patiti kad sekunda ubacit titl i lepo namestat boju velicinu i sve !!!
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
87
sve sam uradio kako je boki napisao ali meni titl nece da bude u crnom vec iznad njega.
r6w7qa.jpg

Kako da namjestim da mi bude normalno???
 
Natrag
Top