lenovo t60 i win7 problem?

Član
Učlanjen(a)
17.01.2011
Poruka
124
Imam laptop lenovo t60 snimim win 7 ultimate i sve ide ok,kada hocu da ga prijavim i idem na win7 loader restartuje mi se i samo mi bude crtica kada krenee dizat windows i ne mice(dzaba pritiskat dugmad).Moze li se to kako odraditi da radi normalno?
 
Učlanjen(a)
23.11.2012
Poruka
1
Probaj sa windows7 home premium jer ultimate je tezi...otvori bios i deactiviraj floopy drive...i mislim sa ce ti trebati jos 1 gb ram...
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Imam laptop lenovo t60 snimim win 7 ultimate i sve ide ok,kada hocu da ga prijavim i idem na win7 loader restartuje mi se i samo mi bude crtica kada krenee dizat windows i ne mice(dzaba pritiskat dugmad).Moze li se to kako odraditi da radi normalno?

Druze, koristis staru verziju Win 7 Loader-a koja ja je umela ostetiti boot loader operativnog sistema, da bi resio taj problem moras popraviti bootloader iz recovery console, evo kako treba da radis, koristices taj tvoj DVD sa Win 7:

Ides do Install screen-a i kliknes na repair Your computeru donjem levom uglu screen-a.

zatim odaberes prvu opciju Use recovery Tools that can help fix problems starting Windows...

dalje ides na Command prompt.

Kada pristupis command promptu, kucaj ovu komandu i pritisni Enter taster:
bootrec /fixmbr (komanda za povratak postojeceg master boot recorda)
ili
bootrec /fixboot (ako zelis da upises novi boot sector na postojecu particiju sistema)
Imas opciju pre command prompta, da ides na startup Repair, moze se dogoditi da sam prepravi boot sector, tako da mozes i to prvo da probas.
A Ako nece onda idi na ove 2 commande.
Koristi sledeci put noviju verziju Win 7 Loader 2.1.7 DAZ, poslacu ti na PP, on ima prepravljen SLIC.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top