Lenovo a 536 root?

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Brat je kupio ovaj telefon i probali smo da ga rutujemo ali nismo uspeli.
Probao sam sa Kingorootom i on je probao jos nesto (ne znam sta) ali nismo nista uspeli,ako neko zna za neki siguran nacin?
Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Alex, nisam ja rutovao telefon, tako da ne znam kako treba.
Nego mi reci koliko SIM kartica staje u taj njegov telefon? Je li DUAL SIM ili je samo jedna? Kod mene je jedna SIM.
Ako je isto kod njega, molim te da uradiš backup čitavog softvera i postaviš na neki sajt, na primjer na www.mediafire.com, da ga ja onda downloaduje, jer ovaj sad što koristim nije original-fabrički, a nigdje na internetu evo već 4 mjeseca ne mogu naći original sa jednom SIM karticom.
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Postoji android aplikacija king root, instalira se i pokrene na smartfonu, meni je mnogo puta pomogao...
Ti si rekao sa Kingo root, to je program koji ide u računar pa se onda veže kablom smartfon i tako root-uješ, a Kingroot je aplikacija za Android i instalira se u smartfon pa se sa njega onda pokreće..... Nadam se da smo se sad razumjeli.......
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Javio mi brat da je nekako uspeo da ga rootuje.
radja71@ - Cini mi se da mu je DUAL SIM
olipetrovic@ - Mislio sam na obe aplikacije to jest nismo uspeli ni sa jednom ni sa drugom ali sada vise nema veze,posto je nekako uspeo da ga rootuje.
 
Natrag
Top