Legalni windows 7

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li mozda neko zna da li se kupovinom cd-a sa legalnim windowsom taj cd moze koristiti samo za instalaciju windowsa na jednom racunaru ili se moze koristiti za instalaciju na velikom broju racunara? Ovo pitam jer se vec godinama prica o tome da sve drzavne institucije moraju da imaju legalni windows. U pitanju je skola sa 30-ak racunara

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Da li mozda neko zna da li se kupovinom cd-a sa legalnim windowsom taj cd moze koristiti samo za instalaciju windowsa na jednom racunaru ili se moze koristiti za instalaciju na velikom broju racunara? Ovo pitam jer se vec godinama prica o tome da sve drzavne institucije moraju da imaju legalni windows. U pitanju je skola sa 30-ak racunara

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Ako se dobro secam, drzava je potpisivala neke ugovore sa microsoftom, i mislim da minsitarstvo obezbedjuje software za skole preko ugovora. Inace to ide ovako:
Kod:
https://www.microsoft.com/en-us/education/buy-license/overview-of-how-to-buy/default.aspx?tabshow=schools
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala na odgovpru, cim stignem kuci pogledacu na kompu

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Upravo sam pogledao link koji si mi ostavio. Interesantno zvuci to da daju i nesto besplatno :)
Videcu kako ide ta procedura za dobijanje softwera preko ministarstva
 
Natrag
Top