Lažni himeni na prodaju: Proizvod koji ženama spašava živote

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Lažni himeni na prodaju: Proizvod koji ženama spašava živote



Lažni himen koji ispušta krv je proizvod koji bi mnogim ženama bukvalno mogao sačuvati glave, posebno ako se radi o ženama koje žive na Srednjem i Bliskom istoku gdje se od njih očekuje da sačuvaju nevinost do prve bračne noći.


100315084.jpg



Ako mladoženja na plahti ne pronađe krv nakon prvog odnosa, mladenka bi mogla biti kamenova do smrti ili predana u ruke porodici svog supruga.

Ipak, iako je djevojka nevina, to ne znači da će krvariti prilikom prvog seksualnog odnosa. Neke žene su rođene bez himena, dok se drugim himen pocepao mnogo pre prvog odnosa tokom normalnih fizičkih aktivnosti i sporta. Himen može biti probijen i korištenjem tampona.

Nova naprava sadrži mali plastični deo koji se stavlja u cerviks. Tokom odnosa, plastičnio dio pukne i ispusti crvenu tečnost koja simulira krv. Proizvođač tvrdi da se lažni himen nakon seksa jednostavno istopi.

"Ne morate više brinuti oko gubljenja nevinosti. Sa ovim proizvodom, svoj prvi seks možete vratiti kad god hoćete. Lažni himen postavite u vaginu pažljivo. Malo će se raširiti i učiniće da se osećate usko. Kad vaš ljubavnik penetrira, ispustiće tečnost koja izgleda poput krvi. Dodajte nekoliko uzdaha i mumljanja i proći ćete neprimećeni", stoji u uputstvu za korišćenje lažnog himena.


Izvor: L&Z
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
Jadne žene... mislim, potpuno ih razumem, sredina u kojoj žive je takva... i ovo je još i dobro šta se radi po Africi, tamo se žene čak i kastriraju...
Tužna im je sudbina, ali, ako ovako može da im se pomogne, pa to je još i najbezbolnije...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Da, samo ženama kojima to stvarno treba nemaju ni priliku da čuju za to, a kamoli da izvedu tako nešto! To će biti "proizvod" za bahate "zvezde" i razmažene tatine devojčice, da glume ludilo i da se foliraju...
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Slažem se da je ovo vid podvale,ali opet znam jednu lijepu priču vezanu za ovo.

Moja prijateljica mi je ispričala za slučaj neke žene(mislim da je negdje iz Vojvodine) koja je sebi ugradila lažni himen,jer je htjela da se opet osjeti mladom smile3

Udata je i ima 2 odrasle kćerke i htjela je da sačeka pravi trenutak da sa svojim mužem izgubi nevinost (opet) :angel::clapping: :lol::lol::lol:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Eh....da je " Snezani " to bilo dostupno.....mogla bi komotno da nastavi veze sa " Patuljcima " ....pa kad stigne onaj princ...." Samo Zameni "......
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Obicaji su tu da se ispostiju. Ako pregaze obicaj onda i treba da se "kupaju" u krvi. Ali ne u laznoj.

SVAKA ZEMLJA TREBA DA DRZI DO SVOJIH OBICAJA!
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Obicaji su tu da se ispostiju. Ako pregaze obicaj onda i treba da se "kupaju" u krvi. Ali ne u laznoj.

SVAKA ZEMLJA TREBA DA DRZI DO SVOJIH OBICAJA!



Kada se " Kupaju " bilo bi pozeljno da to rade u " Zavodu za transfuziju " da ne bude samo " Steta " !!

" Obicaji " su nekome " Paravan " ......a nekom " Odskocna daska "..
 
Natrag
Top