Lari King: Želim da me zamrznu kad umrem

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Lari King: Želim da me zamrznu kad umrem


Blic



Popularni američki voditelj Lari King izjavio je da se jako boji smrti i da želi da njegovo telo bude zamrznuto, kako bi ga naučnici u budućnosti oživeli.

72332_lari-king01-ap-rose-m-prouser_f.jpg


King (78) zajedno je sa svojom suprugom Šon bio domaćin poznatim ličnostima u emisiji “CNN predstavlja: Specijal Larija Kinga: Večera sa Kingovima”.


U emisiji su obrađivane razne teme, a gostovali su voditelj Konan O’Brajen, model Tajra Benks, košarkaš Šakil O’Nil, komičar Rasel Brend, tvorac animirane serije “Family Guy”, Set Mekfarlejn, zatim tvorac “Twitter-a”, Džek Dorsi kao i producent i muzičar Kvinsi Džouns.

“Želim da me zamrznu, nadam se da će otkriti kako da me izleče od čega god da umrem i vratiti me u život”, rekao je King u emisiji.

“Da li si i ti pomalo opsednut svojo smrtnošću kao i ja?”, upitao je voditelja Set Mekfarlejn.

“Oh da, plašim se smrti. To je moj najveći strah jer mislim da me nakon toga ništa ne čeka. Ne verujem u život posle smrti... Moja supruga je vernica, pa zna da će tada nekuda otići”, odgovorio je King.

“Stvarno želiš da te zamrznu? To je novost za mene”, rekao je njegov kolega O’Brajen.

“Pa da, to je kao klađenje na obe strane”, rekao je King.

Lari King koji je prošle godine vodio svoju poslednju emisiju “Lari King uživo” koja se emitovala 25 godina, ostao je da radi na CNN-u kao voditelj specijala.
 
Natrag
Top