Laptop HP 250 - Kako uci u BIOS

Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Na svakoj verziji HP 250 u BIOS se ulazi na isti nacin. ESC pa F10. Model koji imas je kazes nov, predpostavljam da je G3 u pitanju. Ako ti ova kombinacija nikako ne polazi za rukom napisi celu oznaku modela laptopa koji imas. Cini mi se da te je Bazlik vec pitao da li ti je tastatura provereno ispravna?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Kada je ovako neprepoznatljiv problem onda kao sto kaze DoMoga treba vise podataka o samom lapu
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
37
F1,F2 ili Del dugme stiskaj vise puta kad ga upalis mora da bude jedno od tih dugmadi i onda u biosu load setup defaults i posle toga podesis boot devices verovatno sa+ ili- promenis redosled sa kojeg uredjaja da digne system!POZZZ
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.109
F1,F2 ili Del dugme stiskaj vise puta kad ga upalis mora da bude jedno od tih dugmadi i onda u biosu load setup defaults i posle toga podesis boot devices verovatno sa+ ili- promenis redosled sa kojeg uredjaja da digne system!POZZZ

Eeeeej moj Bogdane :D Misliš ako je kod tebe tako da je na svakom laptopu tako cccccc:D:D
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
37
U krajnju ruku svaki laptop ima specifikaciju ili manual za rukovanje pa je potrebno pretraziti malo net i utvrditi kojom se tipkom ulazi u bios ako ne rade ove klasicne koje sam naveo medjutim laptopovi sami imaju dosta bagova sa tastaturama pa je moguce da pojedini tasteri ne rade ako je to slucaj bez dodatne tastature na usb ako i sa njom uspe je pitanje da li se moze uci u bios uglavnom do sad u svojoj karijeri nije mi se zadesio nijedan laptop ili nedaj boze pc pa da mu nisam nasao caku da udjem u BASIC INPUT OUTPUT SYSTEM! :) POZZZ
 
Natrag
Top