lap top

Član
Učlanjen(a)
21.12.2009
Poruka
13
Cao onome sto ovo cita,molio bih savjet od nekoga ko zna u vezi ovog lap topa,marka je acer aspire 5738G-664G50Mn-LX.PEX02.032,procesor je intel core 2 duo t6600,ram 4go,graficka karta je ati mobility radeon hd 4570 512 hdmi,500 giga disk,posto treba da uzimam interesuje me valja li to cemu?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ja imam Acer Aspire 5315 već dve godine. Što se samog računara tiče, ok je, jedino što je ova serija, kad se pojavila, napravila čudo svima nama koji smo ga kupili, jer smo u to vreme još uvek skoro svi koristili XP, a Acer ih je optimizovao za Vistu. Dva meseca sam se patila i na kraju otišla i kupila legalnu Vistu. U to vreme, nije je bilo moguće naći bilo gde, a da radi kako treba.
Tako da preporučujem da se za početak raspitate o tome koji software ćete moći da koristite na njemu (verovatno 7-icu, ili najmanje Vistu, koju ne preporučujem), da Vas ne bi snašlo ono što je snašlo mene.
Što se perormansi računara tiče, on deluje više nego dobro. Ali znam da ja verovatno više neću kupiti Acer.
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2009
Poruka
13
hvala crvendac na brzom odgovoru,zaboravio sam da napisem da je na njemu windows 7,strah me je posto prvi put uzimam laptop pa nemam pojma o tome,kosta me 669 eura pa ne bih htio da bacim pare uzalud
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Danas sam na sajtu List solutions-a videla ponudu za nešto slično, Dell-ovo, za manje para. Nisam nešto mnogo ulazila u priču, bacila sam pogled tek onako jer ja laptopove imam poslednjih 6 godina, tako da samo njih i gledam što se računara tiče.
Ne zaleći se, i proveri zašto ovaj košta toliko, mada je verovatno zbog legalne 7-ice, ako je iz radnje.
Ovaj Dell-ov koji sam ja videla je verovatno bez OS.
Proveri sve, i pogledaj još.
Ja trenutno nemam para da menjam računar, ovaj je star dve godine, ali kad sledeći put budem kupovala, uzeću ili Dell ili eventualno Toshibu. :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2009
Poruka
13
pazi odabrao sam tri komopa a ne znam koji da uzmem,sta mislis o ovome samsungovom,oznaka mu je samsung r522 e7p 650-np-r522-jso2fr
procesor je intel core 2 duo t6500
4go-ddr2 memorije
velicina diska 320
dvd multiformat
ecran:15,6 brightview
webcam 1.3mp
mreza-wifi-giga-ethernet-modem
blutooth
original windows 7
cijena 689
sta mislis o ovome,i hvala sto mi pomazes
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Samsungov računar? Ja ne bih...
Kad su laptopovi u pitanju, gledaj da se držiš brendova. Jer pitanje je šta će kasnije biti sa njim, koliko je izdržljiv, i ako se, ne daj Bože, bude kvario, hoće li biti delova?
Kažem ti, moj sledeći će verovatno biti Dell. :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2009
Poruka
13
izvini sto te mucim,htio sam i ja da kupim dell ali nema,dobio sam najbolju ponudu od laptopova koje oni imaju,smekni jos ovaj i reci mi sta mislis koji da uzmem,vidim da se razumijes u to
asus 50insx154
procesor intel pentium t4300/2.1 ghz
ram 4go
disk 320
grafika nvidia g102m 512 mo
camera 1.3
i sta mislis koji je najbolji od ova tri?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
izvini sto te mucim,htio sam i ja da kupim dell ali nema,dobio sam najbolju ponudu od laptopova koje oni imaju,smekni jos ovaj i reci mi sta mislis koji da uzmem,vidim da se razumijes u to
asus 50insx154
procesor intel pentium t4300/2.1 ghz
ram 4go
disk 320
grafika nvidia g102m 512 mo
camera 1.3
i sta mislis koji je najbolji od ova tri?

Pa možda najpre ovaj treći. :)
 
Natrag
Top