Lambda's repo - XBMC

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Takodje se u lambda repo-u nalazi addon nfl on demand, gledanje nfl u svakom trenutku, kada god pozelite i koji god mec pozelite. Sada je pauza, ali dobro ce doci za sledecu sezonu. Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
@ Che_Guevara007, druze meni radio extra, radi i sad, nagledao sam se serija, evo dokaza... E sad, do kad ce.... ne znam
Untitled-1.jpg Untitled-2.jpg Untitled-3.jpg Untitled-5.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
@ Che_Guevara007, druze meni radio extra, radi i sad, nagledao sam se serija, evo dokaza... E sad, do kad ce.... ne znam
Pogledajte prilog 48362 Pogledajte prilog 48363 Pogledajte prilog 48364 Pogledajte prilog 48365
Ma verujem ti ja, sutra cu bas da isprobam da vidim sta log kaze jer instalirao sam ga iz lambda repoa, tako da ne moze los izvor da bude. Sto se tice addona super addon kao sto si i rekao, za serije tesko bolji naci. Koji xbmc imas i koja ti je verzija ororo tv addona?
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Druze ja ne mogu da se setim tacno odakle sam ga instalirao, da li sam imao neki zip fajl skinut s neta ili sam isao u lambda repo... nisam ga palio 2-3 dana, ali sad nesto gledam posto si me zbunio, otvara kao sat sve zivo. Frodo 12.2 - ororo 1.1.2. Probaj sa brisanjem skrivenog foldera pa opet instaliraj.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Druze ja ne mogu da se setim tacno odakle sam ga instalirao, da li sam imao neki zip fajl skinut s neta ili sam isao u lambda repo... nisam ga palio 2-3 dana, ali sad nesto gledam posto si me zbunio, otvara kao sat sve zivo. Frodo 12.2 - ororo 1.1.2. Probaj sa brisanjem skrivenog foldera pa opet instaliraj.
Sad je sve jasno, moja verzija je 2.0.2 - 5. mart 2014, znaci pre manje od dva dana. Ororo tv sajt je van funkcije pa zato i addon trenutno ne radi, a to sto tebi radi je zato sto imas raniju verziju koja koristi drugaciji kod. Naravno nisi je instalirao iz lambda repoa jer bi je automatski updateovalo vec iz nekog zip file i moj savet ne updejtuj je zato sto kao sto vidis za ovu poslednju je sajt van funkcije trenutno.
AKo imas u racunaru negde verziju tvoju 1.12 u zip file uploaduje negde pa okaci link jer nisam nasao link nigde na netu. Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Ako uspem da pronadjem okacicu, sad sam bacio pogled po hdd-u, nisam ga pronasao. Videcu sutra, mada mogu ti prekopirati skriveni folder iz appData\roaming.... kopiranje celog foldera provereno radi, ne znam da li hoce ako se ubaci samo ororo plugin. Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Nasao sam. Evo izvoli. P.s. Automatski ne moze da apdejtuje ako discekiras auto update, ja apdejtujem samo rucno sta mislim da treba.
Pozdrav!
 

Prilozi

  • plugin.video.ororotv-1.1.2.zip
    989,9 KB · Pregleda: 18
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Nasao sam. Evo izvoli. P.s. Automatski ne moze da apdejtuje ako discekiras auto update, ja apdejtujem samo rucno sta mislim da treba.
Pozdrav!
Reseno, problem je sto malwarebytes dodao ororo.tv sajt na black list, kad iskljucim web protection on otvara obe verzije s tim sto ova nova bas sporo radi zbog pada sajta od pre par dana pa to regulisu.
PS lambda planira za ove addone gde ide prevod da ubaci od gotham verzije xbmc da ima u samom addonu podesavanje za prevod, mada jos uvek nije rekao kako to tacno zamislja i sta pod tim znaci.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top