Kupovina stampača!?

Član
Učlanjen(a)
16.12.2010
Poruka
147
Pozdrav društvo, potrebna mi je pomoć oko kupovine štampača, ovako stvari stoje:
-Da je laserski;
-Da je crno-beli, nije mi potreban u boji;
-Da je neki od boljih proizvođača, poput HP,Canon...;
-Da pored štampe, ima i kopir i skener,(fax je nepotreban!);
-Da mu ketridzi-toneri nisu skupi naspram odštampanih stranica;
-Da mu je cena/kvalitet, može da se kaže dobar! (Dobra štampa);
-I da nije skuplji od 15-ak hiljada dinara.

To je to, ako neko ima iskustva sa ovakvim stvarima, bio bih mu zahvalan da mi pomogne pri kupovini, pošto mi je potrebno za školu. Ako ne baš ovakav, makar nešta slično, ali ne da se puno razlikuje. :yea:

Pozdrav i hvala! :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Sta mislite o ovome ITsvet.com :. Konica Minolta PagePro 1480MF - Multifunkcionalni štampači - cena cene cenovnik cenovnici ? :)
Hocu nesta da nadjem tako sto mi odgovara, pa sad ako ste od pomoci, pomognite, ako se razumete :D

Nije loše, to je ta cena ,ako ti nije frka vrebaj popuste....mada ja uvek biram HP, sad ne kažem da su loši ali to mi je najsigurnija varijanta.
Ako se pojave neki softverski problemi što nije nemoguće, brzo na netu možeš naći rešenje
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2010
Poruka
147
Nije loše, to je ta cena ,ako ti nije frka vrebaj popuste....mada ja uvek biram HP, sad ne kažem da su loši ali to mi je najsigurnija varijanta.
Ako se pojave neki softverski problemi što nije nemoguće, brzo na netu možeš naći rešenje

Pa i ja sam vise za HP... ipak su oni za to najbolji. :)
Aj ako se razumes malo da pogledas da li ima nesta iz HP-a, a da zadovoljava one gore uslove(moje) :)
Pozdrav i hvala! :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa i ja sam vise za HP... ipak su oni za to najbolji. :)
Aj ako se razumes malo da pogledas da li ima nesta iz HP-a, a da zadovoljava one gore uslove(moje) :)
Pozdrav i hvala! :)

HP sa traženim karakteristikama se definitivno ne uklapa u tvoj budžet :dntknw:
Ali ovo već nije loše
Kod:
http://www.svezakucu.rs/www/singleitem_buy.php?id=11802
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Ja koristim HP LaserJet P1102.Odlican je!Samo sto nema kopir i skener!A ove ostale zahteve ispunjava..
 
Natrag
Top