Kupovina Smart tv-a

Član
Učlanjen(a)
03.01.2013
Poruka
55
Drugari hteo bih da cujem vase misljenje.Razmisljam o kupovini novog tv-a,s obzirom da nisam imao iskustva sa Smart televizorima recite mi dali je pametno ulagati novac u tako nesto ili uzeti obican led tv.Moja ideja je da kupim
LG led 3d 42LA6208
ECRAN
Diagonale: 42" (106 cm)
1920x1080 pixels
Full HD 3D
Classe A+
SON
2x 12W
Infinite surround
CONNEXION
3 prises HDMI
3 prises USB
1 prise peritel
Prise casque
Sortie optique
CARACTERISTIQUES
Tuner DVBT-C-S/HD
CI+
200 Hz
Télétexte 2000 pages
Recherche automatique
Sleep timer
Sécurité enfants
WiFi
Convertisseur 2D->3D
Internet TV
4 lunettes incluses
15,1 kg
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
41
Ja imam prethodnika TV-a za koji si se opredelio - LG-42LM640s.

Citiraću što sam pisao prethodno na nekom drugom mestu:

"Najkraće - vrhunski uređaj! Reprodukuje sve (wav, mp3, aac, mkv, avi, dts...) osim .flac formata. Podržava HDMI ARC (Audio Return Channel) tako da npr. u kombinaciji sa odgovarajućim A/V receiver-om čini vrhunski home-theater. Adapter za bežično povezivanje je ugrađen, SMART bez greške... 3D prikaz je izuzetan, naočare su sasvim prihvatljivog kvaliteta izrade i neopterećujuće za korišćenje. Da napomenem i mogućnost upravljanja prevodom (veličina, boja, pozicija, sinhronizacija, kodni raspored...). Sve u svemu, kome je do ovakvog uređaja nek' ne traži dalje! Ko ima prilike, preporučujem da pogleda (i posluša) nešto u IMAX 3D formatu, npr. "Under the Sea" sa Jim Carrey-jem kao naratorom... Čudo neviđeno! A tek "Judge Dredd 3D" u DTS-u... Jao, jao... :p Ako oklevate - nemojte, ne gubite vreme!"

Izbor je Tvoj, ali ja posle ovog, ni pred streljačkim vodom se ne bih opredelio za "običan" LED TV... :)
 
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
3
Ono što je najbitnije ima tri tjunera za prijem: digitalnih kanala, kablovskih kanala i satelitskih kanala. Znači ima DVB-T2 tjuner koji ti je potreban za prijem digitalnih kanala u Srbiji kojih za sada ima 11-12 a na koje ćemo svi preći za godinu-dve. Uz ovaj TV ne treba ti setup-box za ove kanale.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2013
Poruka
55
Hvala druze uzeo sam LG smart 3D TV 42" LA620S.Nadam se da cu imati srece sa njim.Trenutno Razmisljam koja solucija za veb kameru je najbolja i naj ekonomicnija,vidim da Logitech radi wireles tastaturu K400 koja je kompatibilna sa smart televizorima putem adaptera koji se konektuje u TV pa razmisljam dali moze na tom principu da funkcionise i neka kamera.
 
Natrag
Top