Крупније жене нежније љубавнице

Član
Učlanjen(a)
02.09.2010
Poruka
1
Krupnije žene su strastvenije iz razloga ,što muškarca nečim treba zadržati,a njima izgled nije "na prvom mestu",pa moraju uložiti više truda u sexu!
Provereno,šljaka 100% !
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Mislim da ste otišli malo predaleko u raspravljanju o pojmu krupnije žene. Ono o čemu vi uglavnom govorite su ekstremno debele žene, a njih niko nije pominjao. Krupnije žene su one sa viškom kilograma, kao što je žena na slici u temi, znači ništa ne znam kako preterano, o čemu vi pričate. A čak ni te, ekstremno debele, nemaju mnogo problema da nađu normalne muškarce, ako imaju nešto u glavi. To sam shvatila kad mi se, pre mene, udala drugarica koja je nekoliko centimetara niža od mene, a duplo teža. Ima muža s kojim je već desetak godina u srećnom braku, ima decu, i sve funkcioniše, iako je ona, realno rečeno, ogromna.
Da li su i koliko nežne, ne znam. Nemam sklonosti ka sopstvenom polu. Ali da su mahom nežnije dušice nego mršavice, to je u 90% slučajeva tako.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
To sam shvatila kad mi se, pre mene, udala drugarica koja je nekoliko centimetara niža od mene, a duplo teža. Ima muža s kojim je već desetak godina u srećnom braku, ima decu, i sve funkcioniše, iako je ona, realno rečeno, ogromna.

Ovo me ne iznenadjuje jer i sam znam sijaset takvih slucajeva .... Mada, iskreno me zanima da li se udala za mrsavog. Imam razloga zasto me ovo interesuje, ne bih sirio razlog.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Evo ja da sam musko nikad ne bih trazila njeznu u krevetu...sta ce mi to:D
Zenama ponekad treba njeznost (a i to moRe a i ne mora:D)
Muskarcima rijetko rijetko a i skoro sveki kad vidi puniju zenu kaze:"Gle' one debele",tako da ne vjerujem bas ovom tekstu...
Mada istina...mrsavi muskarci uglavnom imaju punije zene pored sebe....:vorred:
I tu moja teorija pada u vodu...
Sta sam sad rekla ptice znaju:???:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Upravo se setih jednog fazona:

Zašto su ružne žene dobre u krevetu???
Zato što misle da im je zadnji put...
:D:D:D

Btw,sva ta "nežnost" koja se pominje - mislim da je u glavi,a ne u kilaži (ili nekilaži)... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Mislim da ste otišli malo predaleko u raspravljanju o pojmu krupnije žene. Ono o čemu vi uglavnom govorite su ekstremno debele žene, a njih niko nije pominjao. Krupnije žene su one sa viškom kilograma, kao što je žena na slici u temi, znači ništa ne znam kako preterano, o čemu vi pričate. A čak ni te, ekstremno debele, nemaju mnogo problema da nađu normalne muškarce, ako imaju nešto u glavi. To sam shvatila kad mi se, pre mene, udala drugarica koja je nekoliko centimetara niža od mene, a duplo teža. Ima muža s kojim je već desetak godina u srećnom braku, ima decu, i sve funkcioniše, iako je ona, realno rečeno, ogromna.
Da li su i koliko nežne, ne znam. Nemam sklonosti ka sopstvenom polu. Ali da su mahom nežnije dušice nego mršavice, to je u 90% slučajeva tako.

Mislim da ne čitaš tekst dovoljno skocentrisano....naslov jeste krupnije, ali u samom tekstu se pominju debeljuce i gojaznije punačkije žene. Naravno da autor nije hteo da uvredi dotične gospođe-đice sa debele pa kao i svi mi uostalom koristio je manje uvredljivo- krupnije. Uostalom dokaz je primer jedne kako sama reče ne samo krupnije već i debele gojazne žene koji je dat u tekstu ! Tako da su svi odgovori na svom mestu, a i moj je bio dosta precizan 80-100kg, one stvarno debele imaju i po 150-200kg (zavisno od visine).
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
a i moj je bio dosta precizan 80-100kg, one stvarno debele imaju i po 150-200kg (zavisno od visine).

Prijatelju moj, i takve se udaju i to uglavnom za nekog ko nije ni pola njih .....

S druge strane, postoje i kuće garderobe baš za njih, za pune i krupnije dame .... Tako da nije sramota biti debeo .... Debele ili ne, i one su žene i treba im zadovoljstvo .... :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Pa, slažem se u potunosti....samo ne vidim vezu između tvoje primedbe i moje opaske da je neko od možda čak i trenda napravio tezu kako su bucke odjednom postale nežnije? To što se nekima odjednom javila potreba da šetaju punije dame je jedno, a praviti od toga teze je već budalaština....posebno kad je nežnost u pitanju (hvala bogu sve su manje više nežne pa se zato i zovu nežniji pol)
 
Član
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
33
Zbog nekog razloga krupnije žene imaju lepši osmeh,ne mogu da objasnim to ,ali tako je.
I da, istina je bolje su ljubavnice,sa mojom bivšom (mršavica od 1,60cm,teški egoista) u sexu sam se osećao poput udarnika na
pruzi Brčko -Banovići,ona lezi ,a ja mazi ,ljubi ,navali,sa njezine strane ništa nežnosti,ko što rekoh egoista...
Sada muvam jednu starku ,korpulentniju,ljudi žena je tako nežna ,možda se opet zaljubim.
Ako se to desi opet ću da vam kukam...
 
Natrag
Top