Kosanović besan: Lopovi vode srpski fudbal!

UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.547
Kosanović besan: Lopovi vode srpski fudbal!

Trener Radnika iz Surdulice Milorad Kosanović bio je vidno nezadovoljan posle duela sa Crvenom zvezdom.

IZVOR: B92
828786756585183e707310397556972_w640.JPG

Starsport



Zvezda je pobedila Radnik sa 2:1, a Kosanović je isključen u prvom poluvremenu pošto je Zvezdi dosuđen jedanaesterac koji je Anđelković pretvorio u 1:1.

"U odnosu na vreme i stanje terena, mislim da su momci odigrali izvanredan meč. Što je najvažnije, u ovakvim uslovima bilo toliko čisto, korektno, avrlo aktivno i bilo je lepih stvari da se večeras ovde vidi“, rekao je Kosanović i potom izneo niz optužbi na račun ljudi koji vode srpski fudbal:

"Nije da se samo meni nije dopalo i nije to večeras, to je tako već dugo vremena ovde. Ne razumem ljude koji rukovode fudbalom u ovoj zemlji, dozvoljavaju da se igra po ovakvom vremenu prvenstvo i ne mogu da razumem da se ovakvim ljudima dozvoljava da rade ovako odgovorne i ozbiljne poslove. Dozvoljavaju da gotovo svako kolo na dve, tri utakmice dolaze ljudi s namerom da nekome odmognu i pomognu drugome i da uništavaju rad mnogih u fudbalu, a što je najvažnije, oni uče ovu decu da ne vredi biti normalan, radanvredan, već da moraš biti lopov. To je sramota šta oni rade

Nije stvar kada oni pogreše, svako ima pravo da pogreši, ali kada mu vidite nameru, a meni ne može niko sakriti nameru na terenu pošto sam na terenu 40 i nešto godina i tačno znam kada neko hoće da vas ošteti, kada hoće na nekome učini zlo, odnosno nekome da pomogne.

Zvezdi nije bila potrebna ničija pomoć, i bez te pomoći uspela bi da uzme bodove. Ovakve ljude treba izbaciti iz fudbala. Te priče da ćemo kažnjavati ČSK iz Čelareva, a nećemo Zvezdu i OFK Beograd, odnosno Spartak iz Subotice, ta priča prolazi među ljudima koji ne razumeju o čemu se ovde radi.

Ja moram da kažem, to su lopovi. Izvinjavam se, ali to su lopovi“, rekao je Kosanović.




 
Natrag
Top