Konvertovanje raznih video formata

Član
Učlanjen(a)
07.09.2010
Poruka
14
@Boki71
Da li mozes molim te da mi kazes kako da pokrenem taj Crack?
Instalirao sam Any Video Conv. Pro. ali mi kaze da mogu da konvertujem samo 3 minuta, ako hocu vise od 3 min. moram da se registrujem.
Da li mozes nekako da mi pomognes?
Hval unapred.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
iskopiraj taj krek u program files / any video i onda bi trebalo da bude u redu
 
Član
Učlanjen(a)
07.09.2010
Poruka
14
Hvala, ali je problem u tome sto ne znam koji je Crack i gde je uopste, jer sam pregledao sve u program files,prekopirao sam i ceo fajl, ali nista.
Da li mozete nekako da me uputite?
Hvala unapred.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
krek nemoj traziti u instalacionom programu nego u folderu koji si downloadovao sa rapidshare......Downloadovani folder sacinjava instalacija (setup fajl ) i krek folder u kome se nalazi krek fajl koji trebas iskopirati (zameniti sa istim takvim) u instalacionom folderu koji ti se verovatno nalazi u racunaru na lokaciji C:\Program Files\Any Video Converter Professional

1r3crp.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
07.09.2010
Poruka
14
@Boki71
Hvala tebi i Crysis-u.Pokusao sam da skinem taj fajl sa drugog kompjutera i video da se u njemu nalazi i Crack,kojeg nije bilo pri prvom download-u.Sada je sve u redu.Upravo sada konvertujem neku utakmicu.Javicu kad zavrsim kako je proslo.
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
58
Zdravo! Može li ovaj Any Video Converter da konvertuje video fajlove u mp3 ili neki drugi audio format, tj. da izvuče samo zvuk iz videa i sačuva ga kao mp3? :)
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2010
Poruka
24
koristim vec dugo ConvertXtoDVD razne verzije zadnju koju koristim je 6 i odlican je za pravljenje DVD-a i jednostavan, lijepi srt sam i pretvara u DVD.
 
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
63
Treba kai vidieo konverter koji ce da zalepi prevod i da to ne traje milion godina
 
Natrag
Top