konvertovanje FLV u MP3(program)

Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Zna li neko da li ima neki free program za konvertovanje FLV klipova sa youtube u MP3 format.Nasao sam neke kao (Free Flash Flv MP3 Converter 3.0 Freeware Download) navukli me bezveze a onda:pay pal,visa cards.... ma nosite se vise bre koji prevaranti:gun::-x:butcher:.A ionako mi ogranicen internet pa mi bezveze odlaze kb,mb...Ako neko zna neki stvarno free program ako ne nikom nista
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
Any Video Converter Free Version je po meni najlaksi
:download:
Kod:
[url=http://www.any-video-converter.com/download-avc-free.php]Freeware - Any Video Converter Free Version[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2009
Poruka
44
Zna li neko da li ima neki free program za konvertovanje FLV klipova sa youtube u MP3 format.Nasao sam neke kao (Free Flash Flv MP3 Converter 3.0 Freeware Download) navukli me bezveze a onda:pay pal,visa cards.... ma nosite se vise bre koji prevaranti:gun::-x:butcher:.A ionako mi ogranicen internet pa mi bezveze odlaze kb,mb...Ako neko zna neki stvarno free program ako ne nikom nista
Preporucio bih ti da ne skidas nijedan program za skidanje i konvertovanje videa sa youtubea zato sto uglavnom ne rade ili rade par dana aposle pokazuju neke greske itd..
Najlaksi i najbolji nacin ti je da preko ovog sajta skidas zato sto ovde automatski i konvertuje flv fajl u mp3 za kratko vreme

Kod:
http://www.video2mp3.net/

Zeljeni sadrzaj sa youtubea skidas tako sto iskopiras URL datog videa u dato polje (Video URL)

Uzivaj :D
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
Preporucio bih ti da ne skidas nijedan program za skidanje i konvertovanje videa sa youtubea zato sto uglavnom ne rade ili rade par dana aposle pokazuju neke greske itd..
Ja Any Video Converter koristim vise od godinu dana i do sada nije prijavljivao nikakve greske, a video sa Youtuba konvertuje bez problema u bilo koji format.
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2009
Poruka
44
Ja Any Video Converter koristim vise od godinu dana i do sada nije prijavljivao nikakve greske, a video sa Youtuba konvertuje bez problema u bilo koji format.
Nisam se lepo izrazio mislio sam na programe za skidanje videa sa YT....Mada sa ovog sajta za 40-60 sek skine i konvertuje pesmu..
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
17
Ja koristim AoA Audio Extractor Free i zadovoljan sam. :)

Kod:
[url=http://www.aoamedia.com/audioextractor.htm]Free Audio Extractor, Extract audio from video, Convert AVI to MP3, WMV to MP3, MPEG to WAV AC3[/url]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
39
Po meni ti je najbolje da skines Xilisoft vdeo converter on konvertuje sve zivo......
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2010
Poruka
1
ja bi ti preporucio da skinesDVD video soft free studio,,ja preko mjega skidam bilo koji fajl i konvertujem u np3
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Najlakše možeš da konvertuješ preko Real playera a ne moraš sa tražiš krakove i registracije čak možeš da biraš i audio format koji želiš da bude ujedno možeš da podesiš skidanje sa youtube-a ukoliko koristišmozilu
 
Natrag
Top