Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Konkurs za februar

Diskusija u 'Konkursi i Nagradne Akcije' započeta od Zorro, 31.01.2010.

Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

1. Zorro

Zorro Administrator Administrator

Zahvala:
    296
    Pol:
    Muški

Februarski Konkurs

Prodje i taj januar, odlomili smo sada vec primetni deo tekuce godine ( kada pre ) i usli smo u jos jedan hladan mesec ( ali kraci ). Medjutim, iako je on tako hladan, mi smo spremni da toplo docekamo 100 000-og clana. Za nesto vise od 10 meseci postojanja smo izrasli u jedan, sada vec ozbiljan forum. Iz tog razloga, svaka podrska i pomoc nam je dobrodosla pa tako i ovaj mesec otvaramo konkurs za mesta u staff timu.
    Za razliku od proslih konkursa, od sada je uvedena aplikacija za staff koju popunjavate direktno na forumu. Da bi konkurisali morate da imate minimum 20 postova a ostalo ce vam sve biti jasno kada otvorite stranicu sa prijavom.
    Konkurs je otvoren do 5.2.2009

Da bi otisli na aplikaciju kliknite na dugme " Staff Aplikacija" koje se nalazi u gornjem desnom delu ekrana ili klinite OVDE

Bitno:
    Onog momenta kada ppopunite aplikaciju vas rad ce biti pracen sledece 2 nedelje. Nakon tog vremena, ako ste ispunili uslove i bili aktivni na forumu postacete deo staff tima. Ukoliko nemate nameru da budete aktivni nemojte popunjavati istu i time cete ustedeti vreme Vama i nama.

Posao urednika je da uredjuje forum za koji je zaduzen a u to spada ubacivanje novih tema, komunikacija sa korisnicima, prepravljanje lose postavljenih ili brisanje nepozeljnih postova,.....

Potrebni uslovi za Urednika:

• Da ima 18+ godina
    • Da mu je srodna tema koju ce uredjivati
    • Da forumu posveti minimum 1h svog slobodnog vremena dnevno

Uploderi su zaduzeni za download deo. Njihova duznost je da svakodnevno pune taj deo foruma, ispunjavaju zahteve korisnika,....

Potrebni uslovi za Uploadera:

• Da dnevno ubacuje minimum 20 postova/tema sa download linkovima ( nije obavezno svaki dan 20 vec da to bude dnevni prosek )
    • Da forumu posveti minimum 1h svog slobodnog vremena dnevno
    Da bi otisli na aplikaciju kliknite na dugme " Staff Aplikacija" koje se nalazi u gornjem desnom delu ekrana ili klinite OVDE

Sve najbolje zeli Vam SerbianForum.org Tim
  2. EuroTurs
  3. imperya69

imperya69 Član

Zahvala:
    0
    hvala na obavestenju u vezi konkursa.iako bih zeleo da budem deo vaseg tima,glavni problem je vreme,jer svo slobodno vreme radim privatno instalacije kompjutera i razne radove:diplomske,seminarske itd.hvala na svim sadrzajima koje vi kao i uploaderi postavljate na nas sajt,to mi umnogome olaksava posao
  4. ribatanja

ribatanja Član

Zahvala:
    0
    Od srca,onako bez laznog sjaja zelim vam:ljubav koje danas malo ima,srecu:koja je nekako uvek daleko kad nam treba,nadu:koju cesto gubimo,zdravlje:koje dok imamo ne cuvamo,prijateljstvo-koje je danas bas retko,uspeh-koji nam zivot ne garantuje,jednostavno zelim Vam sve najbolje.
  5. Djolens72

Djolens72 Član

Zahvala:
    0
    Hvala na obavestenju jos uvek pokusavam da se naviknem na forum zeleo sam inace da ucestvujem u radu ali nisam saznao kako se to radi npr hteo sam da ostavim neku sliku,film itd...Ako mi neko pomogne rado cu ucestvovati u ovome!!! Unapred zahvalan!!!
    Poslednja izmena: 01.02.2010
  6. jokilip

jokilip Član

Zahvala:
    0
    ja bi mogao da budem urednik...ali nemam 18+
    jel mogu nekako da se provucem?
  7. nikolaben

nikolaben Član

Zahvala:
    0
    konkurs

Pozdrav svim posetiocima sajta, i takodje timu koji je napravio ovaj forum.Iskreno receno ovo je jedan od najboljih foruma koi sam video do sada,kada kazem najbolji mislim na korisnicki panel koi je izuzetno pregledan i leprsav, naravno jos jaca strana mu je kako je tehnicki odradjen,preglednost slozenost aplikacija unutar tema itd,mogu slobodno da kazem da je u tom segmentu veliki korak iznad konkuretnih foruma istog tipa, i nadam se da ce u buducnosti biti i baza podataka.Cim sam pronasao ovaj forum prosledio sam adresu svoim prijateljima koi su takodje bili iznenadjeni celom konstrukcijom ovog foruma naravno u pozitivnom smislu a posebno kao detalj se izdvajam search,i slozenost aplikacija po godinama izlaska,npr.filmovi od jednog reditelja po godini izlasaka ili muzika po izlasku albuma itd,licno shvatam i samu potrebu za konkursom,jer da bi ovaj forum funkcionisao potrebno je mnogo rada i truda i odricanja zbog obima poslova,ja licno provodim na racunaru oko 8 casova dnevno i mozda bih nasao taj sat potreban ovom forumu,ali naravno pre toga bih se hteo upoznati sa obavezama i tek onda bih odlucio o tome.VELIKI POZDRAV
  8. miomirko

miomirko Član

Zahvala:
    0
    Hvala na pozivu.Za sada nisam u mogucnosti da se prikljucim Vasem timu,ali u nekom buducem vremenu,ko zna.U svakom slucaju zelim Vam sve najbolje u daljem radu.Pozdrav.
  9. fishdish

fishdish Član

Zahvala:
    0
    Hvala na pozivu,ali nedostatak vremena me sprecava da Vam se prikljucim!Mnogo srece u daljem radu.
  10. kasio

kasio Član

Zahvala:
    0
    Hvala

hvala na pozivu ali zasad nemam vremena za tako odgovoran posao.Želim vam sve najbolje u budučem radu.Lijepo je da ima toliko dobrih ljudi koji si daju truda za sve ovo.još jednom hvala i sve najboljesmile3smile3smile3
  11. milosh-96

milosh-96 Član

Zahvala:
    1
    Pol:
    Muški
    Prijavio sam se!
Slične teme
Forum Naslov Datum
Društvo Petnica raspisala konkurse za letnje studentske škole 03.05.2014
Zanimljivi sajtovi Konkurs za zainteresovane u pokretanju... 19.04.2013
Forum za spamere Podrska za konkurs 28.03.2013