konflikt Mozille i Serbian Foruma opet

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Kakav konflikt, nisi uopste opisao problem. Jel i tebi izlazi ta neka greska 503 ili je nesto drugo u pitanju. Ja recimo upotrebljavam neki predratni browser i ne vidim nikakve konflikte. Po ovome sto sam do sada video tokom ucitavanja stranice naseg foruma, ucitavaju se i nekakvi delovi sa drugih foruma koji mozda nisu optimizaovani i guse opsti transfer, ali mi se cini da je deo problema resen ovde.
http://serbianforum.org/threads/pitanje-za-admin-a.634781/page-2#post-2018781
-Moguce je da je u pitanju i neka nova bezbednosna internet procedura ili neoptimizovana java sa ovih reklama i drugi stosovi. Ali nista se nesekiraj, ako to potraje ce uvezbas prsti pritiskajuci na dugmence reload, a jednog lepog dana postanes i divan izvodjac svirajuci na klaviru visoko C.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Da sa Mozillom izadje ta greska 503.resio sam sa update-om lozinke i nema vise problema.Hteo sam da vidim da li jos ko ima tih problema.Inace je kod mene najnovija verzija Mozille,sa prethodnih nekoliko je bilo problema,a sa novom od pocetka nije,a juce pocelo.Danas nesto sa Google-om ima problema i sa Mozillom i sa Chrome-om.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Odnedavno poćeo koristiti Operu i za sada sye OK. Šta si rekao i s Chromom i Mozilom je bilo mala tamo-malo vamo. Koristio sam uvijek najnovije verzije i kao za inat; što novije, to gore. Kao da su nešto isprobavali, pa ak prođe, prođe.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Da sa Mozillom izadje ta greska 503.resio sam sa update-om lozinke i nema vise problema.Hteo sam da vidim da li jos ko ima tih problema.Inace je kod mene najnovija verzija Mozille,sa prethodnih nekoliko je bilo problema,a sa novom od pocetka nije,a juce pocelo.Danas nesto sa Google-om ima problema i sa Mozillom i sa Chrome-om.

Nema to veze sa mozilom...ta greška je juče i danas kod mene izlazila na chrome-u....To je do servera...
http://serbianforum.org/threads/pitanje-za-admin-a.634781/page-2#post-2018781
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
To je vec receno u drugom postu. A imamo i novu mogucnost, posto je ovaj sajt u Americi, a bila je frka sa novim predsednikom, moguce je da je u pitanju i zagusenje usled prevelike zainteresovanosti.
Svi su potrcali da vide da li ce se desi Kenedijev scenario, pa se napravio krkljanac sa serverima. Ja ustvari nisam gledao prenos, ali se nadam da se ovaj tamo nije pojavio sa otvorenim shlicem, imajuci u obzir njegove prethodne zezancije.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Meni juce bilo samo na Mozilli,a danas i na Chrome-u,ali problem sa Google-om,a ne vise sa forumom.A nisam ni ja gledao,bio sam na slavi u gostima.Boli me uvo za tamo neku inauguraciju.
 
Natrag
Top