Konfiguracija do 100.000 RSD

AMD ili INTEL


  • Total voters
    7
Učlanjen(a)
17.02.2014
Poruka
22
Onda kupujem u emmi-ju, stim sto u konfiguratoru nisam uspeo da nadjem maticnu plocu. Ako mozes da mi nadjes link od maticne ako ti nije problem?
 
Učlanjen(a)
17.02.2014
Poruka
22
Znas cega se ja plasim, tj muka mi je od toga, ja posaljem koje komponente hocu, i onda mi se oni jave sa pricom, "nemamo ovo a ni ovo, nismo sigurni za ono". Nisam znao da nemaju na stanju ono sto im je na sajtu, tj moze da se desi da nemaju sto je poprilicno retardirano.
 
Učlanjen(a)
05.12.2013
Poruka
22
U emmi-ju? Retko im se dešava. Meni se dogodilo jednom kada sam uzimao R9 270X karticu pre koji mesec, jer su svi pokupovali sve jače Atijeve karte zbog Bitcoina. I ja sam poručio u nedelju uveče a oni u ponedeljak sredili ponudu i porudžbine preko vikenda.

Kod njih ćeš 99% dobiti ono što im stoji na sajtu. Eno gledam, video kartica je čak 1.000,00 dinara jeftinija nego što je bila kada sam ti je prošli put preporučivao.
 
Učlanjen(a)
17.02.2014
Poruka
22
Javljam druze sta sam ucinio budzet sam digao na 115.000 sa pdvom. Sad sam u firmi, veceras cu da sklopim nesto da im posaljem da vidim kako stoje stvari.
 
Učlanjen(a)
05.12.2013
Poruka
22
OK. Traži stavku po stavku direktno iz cenovnika i videćeš da je sve po istim ili sličnim cenama kao i pre nedelju dana kada smo postavili konfiguraciju.

Sa srećom!
 
Učlanjen(a)
17.02.2014
Poruka
22
atkys6.png

Drugari to je masina koju uzimam, hvala vam na pomoci i trudu, slikacu masinu i postavljam sledece nedelje kad stigne masina. Hvala jos jednom.
 
Natrag
Top