Konacno moj prvi sajt....

Član
Učlanjen(a)
10.10.2012
Poruka
2
Evo ga konacno. Interesuje me ako neko moze da da neki savet, kritiku, pohvalu zeleo bih da ga unapredim hvala svima.Dajte neke predloge savete izmene.
Registracija vozila
Kod:
http://www.registracijavozila-pmv.com
 
Član
Učlanjen(a)
20.08.2012
Poruka
6
Sajt je solidno uradjen , super za ovaj tip sajta . Samo ,ali samo malo da si se potrudio oko dizajna da bude malo ljepsi , ali u svakom slucaju 5+ .
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
205
U napomeni ispod objasnjenja za terena vozila imas gresku u kucanju (umesto SVAKOK treba da stoji SVAKOG).
Uostalom, zasto to nisi izveo normalno tekstom nego si od svega napravio sliku (izgleda ruzno + otezane izmene jer ces svaki put morati ponovo da pravis sliku).
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
8
cestitke za sajt! secam se pre 6-7 godina svog prvenca isto objavila na forumu, vojv. kafea, pa mi ljudi davali savete...posle sam zavrsila it akademiju i...

elem, kobayashi je dobro primetio, nikada slike sa tekstom, eventualno uradi tekst vektorski, corel, illustrator, onda moze lepo da izgleda ili jako velika rezolucija fotosopa, 400px sa stilom i dobrim blending opcijama. optimizovano za web.

moja ocena za sajt je 3.

prvo, background je ocajan, tu boju moras da promenis* ima jedno pravilo: sajt ne pravis za sebe nego za posetioce, tako da ako si zaljubljen u tu plavu, zaboravi...prejaka, boli glava....ili stavi bas tamno plavo, teget ili crnu...dalje, to sareno izgleda ko zidna tapeta...jednobojno ili u gradijentu...pogledaj malo trendove...


druga zamerka: na sajtu maksimum dve vrste fonta, i to jedna boja i jedna ista velicina za tekst, naslovi malo veci, i mozes staviti naslove u drugu boju, ali nema za to potrebe...naglasavanje radi bold fontoviima, ali ne sarenilom, ne preteruj sa mnogo isticanja u drugim bojama, jedna boja za slova teksta , pamti!

trece- sve tekstove pisi malim slovima, osim naslova, nije niko gluv ;)

bice od tebe nesto :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
4
kompkamp je sve detaljno rekla i analizirala, nema se što tu dodati ili oduzeti...u pravu je. :)
Ja sam istu grešku napravio sa svojim prvim web site-om (u klasičnom-statičnom HTML-u): šarenilo, moje omiljene boje, podebljano, efekti...previše. Minimalistički, kako kažu. Moj omiljeni program je PhotonFX, nakon dugo, dugo traženja sam ga "ulovio"...za početnike, korisnike.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2012
Poruka
63
Sto se tice " kodiranja ", sajt je odlicno iskodiran. Odlicna navigacija, odlicno osmisljeno za ovu vrstu sajta. Po meni bi samo trebao da promenis bar boju bg-a, ova plava dosta ubija u oci :S Stavi nesto svetlije...
Cheers!
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2012
Poruka
5
U napomeni ispod objasnjenja za terena vozila imas gresku u kucanju (umesto SVAKOK treba da stoji SVAKOG).
Uostalom, zasto to nisi izveo normalno tekstom nego si od svega napravio sliku (izgleda ruzno + otezane izmene jer ces svaki put morati ponovo da pravis sliku).

Plus gubiš na SEO jer pretraživači ne mogu da razumeju tekst na slikama.
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2012
Poruka
2
Pre nekoliko dana i ja sam zavrsio sa mojim sajtom, tako da bi voleo ako bi neko mogo da mi da neku kritiku, pohvalu,...
Upitanju je sajt za online gledanje filmova i serija sa prevodom:
Kod:
http://media4u.ucoz.net/
 
Član
Učlanjen(a)
30.08.2012
Poruka
125
Pre nekoliko dana i ja sam zavrsio sa mojim sajtom, tako da bi voleo ako bi neko mogo da mi da neku kritiku, pohvalu,...
Upitanju je sajt za online gledanje filmova i serija sa prevodom:
Kod:
http://media4u.ucoz.net/

Extra je,bez kritika.Sad sam odgledao Hellraiser 3 !:cool:
 
Natrag
Top