Komplimenti koji "pale"

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Komplimenti koji "pale"

Koliko puta ste bili nespretni kada je trebalo da lepoj devojci udelite kompliment? Srećom, postoje fraze koje uvek "pale"...

1_zps0b8389e3.jpg


Slatka pomisao

"Želeo bih da moja ćerka bude kao ti kad poraste."


Žena će se sa osmehom sećati muškarca koji joj uputi ovakav kompliment. Tako joj dajete do znanja da volite sve njene osobine, ali i mane. Dopada vam se njen duh, način na koji se smeje, sviđa vam se kako prstima uvija pramen kose kada je nervozna. Za vas je savršena, pa želite da vaša ćerka liči na nju.


Pakleni plan


Devojku koja voli zabavu i uživa u svakom danu, nasmejaćete od srca kada joj kažete: "Mislim da bih se zabavljao s tobom i u paklu."


Beskrajno romantično


Pasus iz romana "U potrazi za Aljaskom", Džona Grina, bilo bi dobro da memorišete: "Toliko silno sam želeo da legnem pored nje, tu na kauču, da obmotam svoje ruke oko nje i spavam... Samo da spavamo zajedno u najnevinijem smislu te reči. Ipak, meni je nedostajalo hrabrosti, a ona je imala dečka. Ja sam bio nespretan, a ona je bila predivna. Ja sam bio dosadan, a ona je bila fascinantna. Zato sam se vratio u svoju sobu, srušio se na krevet misleći na to da su ljudi kojim slučajem kiša, ja bih bio ona prolećna, a ona uragan." Mnoge devojke bi dale sve da čuju ovako nešto sa usana savremenog muškarca.


Divno iznenađenje


Kada posle 40 godina braka, na polasku u prodavnicu, bacite pogled na suprugu i kažete: "kakva lepa žena", ulepšaćete joj i dan i mesec i godinu.

2_zps1b5e8f71.jpg



"Jagodasta" metafora


"Znaš li onaj osećaj deset minuta nakon što pojedeš sladoled od jagode? E, tako se ja osećam zato što si ti u mom životu." Kada čuje ovako lični kompliment, zauvek će joj ostati u sećanju i izmamiti joj osmeh na lice.


Bolje od mame


Iako devojke ne vole da ih poredite ni sa svojim majkama, ali ni njihovim, ponekad će im kompliment poput ovog veoma prijati: "Kuvaš bolje od moje majke."


Biti prirodan


"Kad sam s tobom, mogu da budem poptpuno svoj", jedan od najboljih komplimenata koji žensko srce navodi da ustrepti.


Izvor: Večernje novosti
 
Natrag
Top