kompatibilnost hardvera

Član
Učlanjen(a)
12.07.2011
Poruka
95
Poz forumasi.Da li neko zna neki sajt ili program koji moze da kaze sta je sa cime kompatibilno(ploca-procesor,ploca-grafika itd) po mogucstvu univerzalno(znaci nebitan proizvodjac).Ja sam guglao ali nista izguglao
 
Učlanjen(a)
27.06.2013
Poruka
54
u prodavnici gde kupujes delove mogu ti kazati sve sto te interesuje.koliko znam prvo biras processor pa onda ostalo kao ploca I graficka posto imas vise izbora
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Tako je kako kaze jadar.Samo ipak povedi nekog drugara koji se razume u kompove,jer i ovi u prodavnici nisu bas svi sigurni,a bitno im je da sto vise prodaju,pa iako nije sve kompatibilno.
 
Član
Učlanjen(a)
12.07.2011
Poruka
95
Drugari pa u tome i jeste stvar.I taj drugar koji se razume u kompove je to negde naucio a u prodavnici mogu da kupim i ceo komp zar ne.
Ja znam da nije dovoljno da dzekovi od hardvera pasu jedan na drugi nego moraju i da se slazu po brzini,snazi itd.Ja TO hocu da znam.
Pa ako neko zna...
 
Učlanjen(a)
27.06.2013
Poruka
54
e moj sinko ako to traziz idi u prodavce delova za pc da radis pa ces imati pristup bazi podataka koje oni imaju.drugim recima ni oni neznaju napamet sve. zato I gledaju u pc koja ploca ili graficka odgovara procesoru .tesko je to objasniti nekome ko je previse pametan.ako kupis processor I plocu na jednom mestu nemas problema da vratis ako ne radi. izvni ako nisi razumeo moj srpski mozda ne pricamo isti jezik
 
Natrag
Top