komp mi usporio

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Slicno resenje kao Mr.price ali drugi tip resenja naime desni klik na mycomputer-propertis-dis clean otvori ja mislim 3 ili 4 karticu i nadji defragment.To ce trajati oko 1 sat i dok to radi nediraj kompijuter posle toga ga restartuj.I da nekoristi ccliner niti driver chekere unistice ti racunaryes3

To je dobro resenje (ako se dugo i zesce koristi komp...presnimavanja. instal-deinstal i slicne akcije gde otaje puno djubreta ) ali bi bilo dobro da imas neki kompaktni cistac registara...npr..TunneUp Util. 2010 ....ponudjen je na forumu ....da ti automatski ...periodicno cisti tempove i registre koji nemaju adresu...
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Evo jedne cake:
Desni klik na My Computer --> Manage --> Services and Applications --> Services ---> desni klik na Windows Driver Foundation i izabereš Properties u Startup Type izabereš Disable. Ako to ne pomogne možda ti je neki virus ušao u komp skeniraj ga sa antivirusom i sa Malwarebyte-om ako to ne pomogne reinstaliraj, nema tu neke velike mudrosti.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
Malwarebyte nadjem na guglu i nadje mi probleme ali treba nesto da se registruje dali neko zna kod da skinem da ne treba registacija

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Serial ti ima virus
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top