komp mi usporio

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
ljudi komp mi usporio imam xp
graficka-gt9500
ram-4gige
ghz-2ghz
primjecujem da mi je usporio sve mi radi ali je malo sporiji
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Proveri u procesima u task manageru šta pored explorera povlači najviše memorije. Ukoliko poseduješ konekciju sa internetom ukucaj svaki proces koji ne poznaješ u google i videćeš za šta služi.
Uradi čišćenje temp fajlova, registra, imas dosta programa za to kao što su ccleaner, registry booster. Možeš i da uradiš disc clenaup, takođe uradi error checking za drajv gde ti je windows instaliran(desni klik na drajv i kartica tools, prva opcija je error checking), čekiraj oba polja i nakon restarta će proveriti da li ima grešaka i ispraviti. I na kraju defragmentiraj sve particije.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
ljudi komp mi usporio imam xp
graficka-gt9500
ram-4gige
ghz-2ghz
primjecujem da mi je usporio sve mi radi ali je malo sporiji
Slicno resenje kao Mr.price ali drugi tip resenja naime desni klik na mycomputer-propertis-dis clean otvori ja mislim 3 ili 4 karticu i nadji defragment.To ce trajati oko 1 sat i dok to radi nediraj kompijuter posle toga ga restartuj.I da nekoristi ccliner niti driver chekere unistice ti racunaryes3
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Slicno resenje kao Mr.price ali drugi tip resenja naime desni klik na mycomputer-propertis-dis clean otvori ja mislim 3 ili 4 karticu i nadji defragment.To ce trajati oko 1 sat i dok to radi nediraj kompijuter posle toga ga restartuj.I da nekoristi ccliner niti driver chekere unistice ti racunaryes3

Inače, par godina unazad koristim i ccleaner, a od skorije i registry booster, čak imam i tune up utilities, i kaspersky pure i mogu vam reći da ih hvalim na sav glas i jako sam zadovoljan imam win 7 i sve mi radi kako treba. Mnogi pričaju kako KAV usporava, tune up usporava, I što se tiče antivirusa, više uspoarva NOD nego Kaspersky.
Stvarno nikada problema zbog njih nisam imao, jedino što hoće da uspori mi sistem jeste RIM auto update ili slični procesi koji su povezani za Blackberry desktop manager. Ali to isključim preko msconfig-a.:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
ja to neumem a da li bi trebalida mi date kod a skidanje jednog dobrog programa registrija ja sam nasao registry booster 2 nisam nasao 2010 i on mi je nasao 570 problema ali mi je samo izbrisao 15 jer nesto treba online molim vas da mi date kod za jedan dobar program za registry
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
ja to neumem a da li bi trebalida mi date kod a skidanje jednog dobrog programa registrija ja sam nasao registry booster 2 nisam nasao 2010 i on mi je nasao 570 problema ali mi je samo izbrisao 15 jer nesto treba online molim vas da mi date kod za jedan dobar program za registry
Ijao 15 problema ko zna dal je bio neki vazan kljuc tu potreban za rad windowsa od sada uvek gledaj sta brises:(
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Nemoj da se brineš za eventualne kasnije probleme, kada pokreneš skeniranje napravi ti backup, za koji imaš mogućnost da vratiš prethodno stanje registrija.
Da li si skinuo ovaj program RegistryBooster 2010 4.7.1.1?
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Nemoj da se brineš za eventualne kasnije probleme, kada pokreneš skeniranje napravi ti backup, za koji imaš mogućnost da vratiš prethodno stanje registrija.
Da li si skinuo ovaj program RegistryBooster 2010 4.7.1.1?
DA al ccliner nije stavljao backup al kako ako ti padne zbog regysty boostera sistem kako ces da pokrenes taj backup:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
malo mi se popravio ali kad krene da mi pali pa kad se ceka 2 sekunde prozor za xp da se upali prvo mi je tamno 6 sekundi
photo0205pt.jpg


pa posle mu treba 2 minuta samo da se upali
photo0207.jpg


ako je do necea a vi znate od vega je molim pomoc

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

i nemogu da nadjem da skinem registry booster 2010 sve mi krece da platim na internet ako neko zna kod da skinem ili nesto jos bolje bio bi zahvalan
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
Verovatno ti je prepunjena memorija c particije.Uzmi i ocisti

A CCleaner ili tako neke programe
"NE KORISTI NIKAD" to su navlakuse one najgore,kad vidis dok brises moze da ti nadje prolem u system32.dll fajlu i ti to izbrises i otisao ti je ceo sistem
 
Natrag
Top