Kom FORUMASU najvise verujete u temema iGO GPS Navigacije za Android

Učlanjen(a)
06.02.2016
Poruka
3
OVA TEME JE U SKLADU SA SLOBODOM GOVORA I JAVNOG IZNOSENJA SOPSTVENOG MISLJENJA. TAKODJE SMANJICE SE I NEPOTREBNO SPAMOVANJE IGO TEMA.

OVDE MOZETE DATI VASE MISLJENJE KOMENTAR, KAKO POZITIVNI TAKO I NEGATIVNI
(NARAVNO UZ POSTOVANJE MINIMUMA PRISTOJNOSTI)

O TOME KOLIKO NEKOM FORUMASU VERUJETE ILI NEVERUJETE, I ZASTO MU VERUJETE ILI NEVERUJETE.
OBUHVACENJE TEME BI TREBALO BITI:

-GPS Mape upoređivanje i analiza here, tom tom, topmap
-iGO Primo Android dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi,...
-iGO Navigacija: Kamere za nadzor saobraćaja sa SCDB - Evropa
-iGO - audio obavestavanja i upozorenja na srpskom jeziku
-Custom POI-Speed Cameras to: iGO, Navitel, Sygic, CoPilot

-iGO NextGen GPS Navigacija
-iGO Primo GPS Navigacija

DAJTE VASE MISLJENJE KOMENTAR PA MOZEMO ORGANIZOVATI I GLASANJE!!!
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
Serbian Forum se polako urušava.

Prenosim u celosti svoj komentar o "novoj temi" koji sam napisao u temi iGO_NextGen.

Iako sam svestan da ovaj komentar ne priliči ovoj temi, pišem ga ovde samo iz želje da i ostali članovi primete. Slučajno sam otkrio nešto što me je izuzetno iznenadilo.
Da ne bih ponovo bio pogrešno shvaćen, ovo je samo moj lični stav. Ako neko ima pravo da pokreće onakvu temu, valjda i ja imam pravo da kažem šta mislim od tome.

Urednička ekipa me je potpuno razočarala. Ovo nikako nije smelo da se dopusti.
Drugari, pogledajte koja je nova tema otvorena. U osnovnoj nameri, očigledno, ima veze sa navigacijom iGO i samo zato ovaj komentar pišem ovde. Naravno, želim da kasnije bude obavezno izbrisan.
Nova tema :

http://serbianforum.org/threads/kom...ps-navigacije-za-android.674260/#post-1832514

Misim da je odobrenje da novi član odmah pokrene temu, i to sa veoma diskutabilnim ciljem, i sa problematičnom zadnjom namerom, izuzetno glup potez.
Gde to ima da ne neko, ko je tek postao član na forumu, istog dana želi da sazna šta drugi misle, "da ih on anketira" !? Odakle mu to pravo. Ko je on. A sve u svrhu "manjeg spamovanja iGO teme". Gluplji potez još nisam video na Serbian Forumu. Jer, ovo nije pojedinačni komentar, ovo je nova tema !?
Meni i dalje nije jasno čemu sve ovo....Da li to neko želi da se pokrene pljuvanje na forumu, vređanje, šta li ?
U svakom slučaju, nije treblo ovo odobriti
. Ovako nešto može tražiti samo urednik, nikako član, i to još novi. Čak i da je urednik predložio, ne znam ko normalan bi prihvatio da bude "anketiran", a time i etiketiran. Notorna glupost. Ne čudim se tom "novom" članu". Njegov cilj, očigledno, nije ovaj koji svojom anketom želi da postigne...

Ponavljam : Ovo je samo moj privatni i lični stav. Ako se nekoj budali dozvolaljava da pokrene onakvu temu, dozvolite i budali (meni) sa izvesnim stažom na forumu da, takođe u "skladu sa slobodom govora i javnog iznošenja slobodnog mišljenja", iznesem svoje mišljenje o ovome što nisam video ni na jednom drugom normalnom forumu.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Najvise verujem vladcepesh forumasu, ispravan, pravovremen odgovor, pun detalja.
Izuzetno strpljiv, veoma tolerantan tip, mogu da prodju godine dok kod njega ne napravite deset crtica, a onda kaput.

Sto se tice same ove teme i nju mogu da razumem, okolo se u zadnje vreme muvaju razni tipovi,
anketari, novinari, cike sa crnim naocarima, znaci jednom recju razni mungosi i prate rad zajednice.
Cak stavise kruze glasine da i regrutni sastavi programerskih timova bace pogled ovde u potrazi za talentima.
Domaci programeri mobilnih aplikacija dolaze da provere najnovije primedbe, a i zakulisne radnje oko bagova.
Ne znam sto bi se forum urusavao, ovakva sloboda nema nigde, u stvari u pravu ste. ...malo se mesaju spamovi i
profesionalni postovi, ali niko nije savrsen.
Glavu gore navigas, ankete ionako niko ne cita, ako izbije neka pobuna ovo cemo lako da prebacimo u
forum za spamere, inace ti si perspektivan - cudi me da nisi Vip do sada?
 
Natrag
Top