Koliko dugo ste cekali na IPTV?

Član
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
28
Prijavio sam se za IPTV-e uslugu kod Telekoma, pre skoro 2 meseca.
Iz Beograda sam. Jos uvek me nisu kontaktirali da dodjem po opremu. Kada ih nazovem stalno mi govore da proveravaju neke tehnicke uslove. Izgleda da nemaju dovoljno modema, pa izmisljaju nekakve druge razloge.
Zanima me kakva su vasa iskustva? Koliko dugo ste cekali na IPTV, i kako ste zadovoljni njime?
Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
225
Ja nisam cekao vise od mesec dana...Inace kvalitet slike i izbor kanala u promo periodu extra, ali osnovni paket pre godinu dana kada sam ja probao imao malo kanala(bez Avale npr) i to sto treba da se ceka dosta na promenu kanala je presudilo da uzmem SBB
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ja cekam dva meseca.Pre 5 dana su dosli da instaliraju,kad ,nisu doneli dobar modem,kazu,ako imate vezu docemo u subotu a ako ne,....Pa jos ih cekam.Kad god sam zvala,bilo je ,ceka se proveta teh,mog,a kasnije,sve je provereno,sad su samo majstori na redu.Ekspeditivno.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
64
4meseca i kompletno razocaranje izborom programa
kod mene ne radi diraktan izbor programa vec samo listanje preko ch plus minus,da li je to greska?
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Moj sestric je cekao skoro mesec dana. Tek pre neki dan je dobio opremu.
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2010
Poruka
1
verovali ili ne ja cekam vec punih 7 meseci na iptv i jos uvek mi govore da je moj zahtev na razmatranju vec sam odlepio
 
Natrag
Top