Koju nvigaciju ubaciti na note 3

Učlanjen(a)
10.02.2013
Poruka
15
Zanima me koju navigaciju ubaciti u samsung galaxy note 3 koja radi ispravno posto vidim dosta komentara oko toga, da na ovom telefonu ne rade navigacije bas najbolje ...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.541
Нема ни једног разлога да навигација не ради ако је правилно инсталираш.
Од твог укуса зависи која ће то бити.
Све интересантне навигације (у зависности колико је обухваћена Србија) можеш наћи на овом форуму.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Počni od Igo navigacije za početak. Mislim da su Contrastove mape najdetaljnije u odnosu na ostale mape koje se u navigacijama koriste (tomtom, navteq...). Posle Igo isprobaj i Sygic navigaciju, zaista je odlična!
 
Učlanjen(a)
10.02.2013
Poruka
15
1.Koju rezoluciju da skinem i odakle da je skinem a da bi radila ispravno mislim na igo ili sygic
2.Zanima me odakle da skidam mape za ove navigacije i
3.Dali su ove navigacije trajno otkljucane
Ja imam igo navigaciju na disku WVGA 800x480 iGOMyWay_8.4.2.139242 dali mogu mape da se koriste i za note 3 ustvari dali su iste mape za sve rezolucije ....
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Mape jesu iste za sve rezolucije. Što se Igo navigacije tiče imaš sve na ovom forumu. Znači moraš pronaći rezoluciju koja odgovara tvom modelu tj. koja je identična sa rezolucijom tvog ekrana. Pažljivo prati uputstvo i greške neće biti. To je što se tiče Igo navigacije. Ako ti je mrsko da se petljaš sa tim potraži ovde na forumu sygic navigaciju. Tu nema petljanja sa rezolucijama. Instaliraš apk fajl, ubaciš mape u Map folder i to je to.
 
Učlanjen(a)
10.02.2013
Poruka
15
Reci mi jos nesto molim te sta treba da stikliram kad skidam mape za Sygic navigaciju jel treba sve ili samo evropu posto mene zanima samo evropa ali me buni to sto tamo ima dosta toga i neznam sta da obelezim kao na primer dali trebam i ovo ili ne Loquendo tts (1878,23mb) , voices (157,04mb) , Base map(69,39mb) itd hvala ti jos jednom....
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.541
Скини само оне мапе које ти требају, једино што треба да се одлучиш између navteq или tomtom.
 
Učlanjen(a)
10.02.2013
Poruka
15
Znaci Loquendo tts (1878,23mb) , voices (157,04mb) , Base map(69,39mb) to ne treba da skinem, samo mape i njih ubacim u folder maps, kako sam ja razumeo ali buni me facikla pod nazivom (RES) kad nju otvorim unutra nje ima jos facikla, u te facikle jel treba da se ubaci nesto ili ne DSC08566.JPG DSC08567.JPG DSC08568.JPG ili samo mape prvi put ovo radim zato mi treba vasa pomoc da ne napravim neku stetu pozdrav...
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
U tim fasciklama vec se nalazi potreban sadrzaj. Nema potrebe to da skidas. Idaberi na pr. Bavtequove mape i uzivaj! Pre nego sto instaliraš app ubaci mape u Map folder, sve to prekopiraj na SD kartucu pa onda instaliraj. Štetu nikakvu nećeš napraviti. Ako ne bude radilo deinstaliraš app, obrišeš sygic folder sa sd kartice i ko da ništa nije bilo!
 
Natrag
Top