Koju mi igricu preporucujete?

Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Ako volis novije odigraj Mass Effect sva 3 dela a ako volis i starije probaj Neverwinter Nights 1&2,Vampire mascarade bloodlines,K.O.T.O.R 1&2...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
1
Jel zna neko gde moze da se skine ova igrica
bow_and_arrow.jpg?Ako zna nek mi posalje u Imbox link
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2013
Poruka
34
Koja je najbolja igrica za decaka od 12 godina? Hocu sestricu da instaliram nesto, neke trke npr. Ima li neko preporuku?
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2013
Poruka
11
Imas, dobru strategiju ''Age of Mythology''...po meni je dobra presao sam je oko 3 puta, tu je i Age of Empires IV nisam je presao ali je dobra, StrongHold Legends i StrongHold Crusader su isto super strategije, Open Source Relish mrak od igrice...
;)
 
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
61
OVAKO Prepurcujem 3 igrice koje naj non stop igram mislim nemogu bas dami dosade mada sam ih vise puta preso nekako su mi ineresantne iskreno neznam sta ostali kazu evo i +cu da osatvim video za svaku od igara

[h=1]Sniper Ghost Warrior 2 PC GamePlay HD 720p
<span id="eow-title" class="watch-title yt-uix-expander-head" dir="ltr" title="Sniper Ghost Warrior 2 PC GamePlay HD 720p">
[/h][h=1]Just Cause 2
<span id="eow-title" class="watch-title yt-uix-expander-head" dir="ltr" title="Just Cause 2 - Gameplay Trailer (Long) [HQ]">

i igrica koja nema kraja igra se godinama ja je igram od 2010 tad je krenula sa radom da kazem znci veciti beskrajni ratovi razvinje kraljevstva i stalih stvari da ja nebi prico evo snimka i uverite se sami[/h][h=1]Official Trailer Stronghold Kingdoms
<span id="eow-title" class="watch-title yt-uix-expander-head" dir="ltr" title="Official Trailer Stronghold Kingdoms">
[/h][h=1][/h][h=1][/h]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
41
Skyrim, A.V.A, CS:GO, The Walking Dead, Star Wars The Old Republic, Slender.
 
Natrag
Top