koji program fali??

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Koji program meni na OS Vista fali da moze da procita sve fajlove? Znaci i CAB i ODT i PDF i ostale.Imali takav program i koji je,jel to onaj Microsoft office?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
microsoft office je paket programa. imas u njemu word, excell, access,power point i jos par. word ti je za pisanje, citanje nekih dokumenata i sl. excell je za tabelarno izracunavanje, access ti je za kreiranje baze podataka, power point za pravljenje prezentacija itd. za pdf ti treba adobe reader, mozes ga na ovom forumu skinuti
http://serbianforum.org/razni-programi/71712-adobe-reader.html
za ove druge CAB i ODT nisam cuo
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
Za PDF sluzi ACROBAT RIDER! za CAB skini CAB explorer a OTD se moze otvarati u Wordu !
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Ne,desavalo mi se i na XP i sada na Visti da kada hocu da otvorim neki fajl,napise mi : Create and association in the Set Association with Control Panel!" U kontrol panelu nepostoji to Set Association ili Create Association,tako da neznam u cemu je fora,sta i gde treba da kreiram!!!
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
Klikni na dugme Start, All Programs, default, a zatim klikni na pridruženi fajl tipa ili protokola uz ovaj program je skup asocijacija kontrolnog panela i proširenja u okviru klikneš ekstenziju koja ti je potrebna, a zatim klikni na dugme za promenu programa i izaberi program koji želiš da ga otvoriš!
 
Natrag
Top